۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:50

گابور گورباکس از VanEck: ریزش قیمت بیت کوین به زیر ۳۰،۲۰۰ دلار ممکن است باعث کاهش بیشتر به ۲۰،۰۰۰ دلار شود

02:00۰

گابور گورباکس (Gabor Gurbacs)، رئیس دارایی‌های دیجیتال در VanEck، در توییتر درباره کاهش قیمت فعلی بیت‌کوین و همچنین شرط‌بندی MicroStrategy بر روی آن اظهار نظر کرده است.

او یک هشدار نزولی به هولدر های بیت کوین داده است، اما همه چیز بستگی به این دارد که بیت کوین از موقعیت فعلی به کدام سمت حرکت کند.

ممکن است تا حدود ۲۰،۰۰۰ دلار کاهش جدی وجود داشته باشد

گورباکس دیدگاهی را در توییتر منتشر کرده است که با نظر پیتر شیف (Peter Schiff) که در روز جمعه منتشر شد، طنین انداز شده است. اگر بیت کوین به زیر ۳۰،۰۰۰ دلار سقوط کند، احتمال سقوط ناگهانی ​​وجود دارد.

گابور گورباکس انتظار دارد که اگر بیت کوین به زیر ۳۲،۰۰۰ دلار برسد، احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا مرز ۲۰،۰۰۰ دلار وجود دارد. به عقیده او، ۲۰،۰۰۰ دلار سطح مهمی برای بیت کوین است. علاوه بر این، این میانگین قیمت از مجموع ۱۲۴،۰۰۰ بیت کوینی است که در حال حاضر توسط MicroStrategy نگهداری می شود.

تا کنون، سهام MSTR بیش از ۳۱ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، بنابراین این شرکت سودهای به دست آمده از بیت کوین در سال گذشته را از دست داده است.

به طور کلی، گورباکس می گوید که نحوه رفتار بیت کوین در این آخر هفته ممکن است تعیین کند که دوشنبه چه اتفاقی برای بازارها خواهد افتاد.

گورباکس همچنین در توییتی نوشت اکنون که موسسات مالی به دنبال سرمایه گذاری هستند، سرمایه نقدینگی زیادی در بازار وجود دارد. بسیاری از آنها وقتی بیت کوین با قیمت ۱۰،۰۰۰ دلار معامله میشد به آن ورود نکردند و پس از آن رالی قیمت تا ۶۸،۰۰۰ دلار را از دست دادند. بنابراین، مدیر رمزارزها در VanEck فرض می‌کند که ممکن است وقتی قیمت پایین می‌آید، سرمایه گذاران سوار قطار بیت کوین شوند. دلیل آن هم چاپ پول نقد توسط بانک های مرکزی است که باعث افزایش تورم می شود و بسیاری از سرمایه گذاران در شرایط فعلی بازار به اوراق قرضه اعتماد ندارند.

منبع
U.Today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=10143

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.