۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:15

تحلیل بیت کوین ۱۴۰۰/۰۵/۲۹

02:00۰

قیمت بیت کوین روند کاهشی خود را تا زیر محدوده حمایتی ۴۴۲۰۰ دلار ادامه داد. با این حال، گاوها بالاتر از سطح ۴۴۰۰۰ دلار فعالیت خود را حفظ کرده بودند. قبل از شروع مجدد روند افزایش قیمت، پایین ترین سطح آن در نزدیکی تراز ۴۴۰۱۲ دلار تشکیل شد.

این روند صعودی به طور پیوسته تا سطوحی بالاتر از مقاومت ۴۵۰۰۰ دلار و ۴۵۵۰۰ دلار ادامه داشت. قیمت، سطح اصلاحی ۵۰% فیبوناچی حرکت افزایشی سقف نوسانی ۴۸۱۰۰ دلار به کف قیمت ۴۴۰۱۲ دلار را پشت سر گذاشت. در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD نیز بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۴۵۵۰۰ دلار شکست قیمت به چشم می خورد. بیت کوین در حال حاضر با قیمتی بالای ۴۶۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می شود.

در روند صعودی، یک مقاومت فوری در نزدیکی سطح ۴۷۵۰۰ دلار پیش روی بیت کوین قرار می گیرد. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۸۰۰۰ دلار و آخرین سقف نوسانی قیمت در نزدیکی ۴۸۱۰۰ دلار می باشد. برای ادامه این روند تا سطوح بالاتر، قیمت باید منطقه مقاومتی ۴۸۰۰۰ دلار را پشت سر بگذارد. مانع بزرگ بعدی مقابل گاوها می تواند در تراز ۵۰۰۰۰ دلار باشد.

اگر بیت کوین نتواند از سطوح مقاومت ۴۸۰۰۰ دلار و ۴۸۱۰۰ دلار عبور کند، ممکن است یک روند اصلاح نزولی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۶۸۰۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک منطقه ۴۶۵۰۰ دلار است. حمایتی اصلی بعدی در حال حاضر نزدیک به سطح ۴۶۰۰۰ دلار و SMA ساعتی ۱۰۰ در حال شکل گیری است. در صورت سقوط قیمت به زیر تراز ۴۶۰۰۰ دلار، احمال لمس مجدد منطقه حمایتی ۴۵۰۰۰ دلار بیشتر می شود.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۶۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۶۵۰۰ و ۴۶۰۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۷۵۰۰ و ۴۸۰۰۰ ۴۸۱۰۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1554

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.