۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 19:06

موانع تکنیکال بین کوین در مرز ۵۰.۰۰۰ دلاری شدن!!

02:36۰

یبت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۴ درصدی در مسیر رسیدن به ۵۰,۰۰۰ دلار قرار گرفته است. در لحظه نگارش این مطلب ، بیت کوین در حدود ۴۸,۸۴۰ دلار معامله می شود و ارزش بازاری آن ۹۲۰ میلیارد دلار است.

معیارهای زنجیره ای از نظر فاندامنتال برای بیت کوین پایدار دیده می شود. برای نمونه، اخیراً بالغ بر ۱۱۰ هزار بیت کوین از کیف پول های صرافی برداشت شده است. علاوه بر آن ، همچنین غول های مالی سنتی از جمله BlackRock و Wells Fargo اخیرا در زمینه BTC سرمایه گذاری کرده اند ، این بدان معناست که پذیرش حقوقی بیت کوین همچنان روبه رشد است.

طبق گزارش بلومبرگ ، بیت کوین روبه رشد است اما هنوز از سوی موانع تکنیکال تحت فشار است.

“کف قیمتی آوریل(فروردین) در حدود ۴۷,۰۰۰ دلار در حال حاضر به عنوان یک مقاومت عمل می کند. علاوه بر آن ، همچنین یک فیبوناچی و ایچیموکو بین ۴۷,۰۰۰ تا ۴۸,۰۰۰ دلار دیده می شود ، در حالی که سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی متعلق به روند نزولی آوریل(فروردین) تا ژوئن(خرداد) در ۵۱,۰۰۰ دلار نیز مقاومت مهمی است.”

بیت کوین با نزدیک شدن به مرز ۵۰,۰۰۰ دلاری ، با چه موانع تکنیکالی مواجه است؟

در این گزارش آمده است که رنج زنی بیت کوین در محدوده ی قیمتی ۴۵۰۰۰ تا ۴۸۰۰۰ دلار ،بالا است. در حال حاضر ، BTC بالاتر از ۴۸,۵۰۰ دلار معامله می شود.

بیت کوین ؛ طلا

جورین تیمر (Jurrien Timmer) ، مدیر واحد سرمایه‌گذاری کلان شرکت فیدلیتی (Fidelity)، ، اظهارات چشمگیری به اشتراک گذاشت. آقای تیمر قیمت فعلی BTC را به روزهای اولیه تب طلا در دهه ۱۹۷۰ ، نسبت داد و افزود که بیت کوین می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

وی همچنین در این باره خاطر نشان کرد که شبکه بیت کوین از نظر فاندامنتال در حال پیشرفت است و آدرس های شبکه بیت کوین با ارزش حداقل ۱ دلار BTC از ۳۳.۵ میلیون عبور کرده است. این آمار و ارقام آخرین بار زمانی به ثبت رسید که بیت کوین به سقف تاریخی خود رسیده بود.

“در واقع ، بیت کوین از نظر فاندامنتال به طور مداوم رو به پیشرفت است. در زمان ثبت سقف تاریخی ، آدرس های حامل حداقل ۱ دلار به ۳۴.۳ میلیون رسید . این رقم هم اکنون در کف قیمت به ۳۱.۸ میلیون نفر رسید و در حال حاضر به ۳۳.۵ میلیون افزایش یافته است.”

– جورین تیمر (TimmerFidelity) 20 آگوست ۲۰۲۱

وی همچنین به یکی دیگر از رشد میزان هش ریت بیت کوین اشاره کرد. نرخ هش ریت پس از رسیدن به کف ۱۰۰ EH/s در ماه گذشته ، هم اکنون روند صعودی خود را از سر گرفته است.

همچنان قیمت به سقف تاریخی ماه آوریل نرسیده است، اما تیمر خاطرنشان کرد که افزایش مداوم قیمت به افزایش تقاضای استخراج منجر خواهد شد و در نتیجه هش ریت جهش می یابد.

منبع
coingape
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1629

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.