۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:04
Ethereum

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

02:00۰

درست مانند آنچه در تراز ۴۵۰۰۰ دلار برای بیت کوین شاهد بودیم، اتریوم نیز بالاتر از محدوده حمایتی ۳۰۰۰ دلاری با تقاضای خوبی روبرو شد. قیمت اتر (ETH) بعد از تشکیل یک مبنای حمایتی بالای تراز ۳۰۵۰ دلار افزایش جدیدی را آغاز کرد.

بالاتر از سطوح مقاومت ۳۲۰۰ دلار و ۳۲۵۰ دلار شکست واضح قیمت دیده شد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳۲۴۰ دلار نیز شکست قیمت وجود داشت. این جفت ارز در حال حاضر با قیمتی بالای ۳۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می شود و در حال آزمایش سطح افزایشی ۱.۲۳۶ فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳۳۱۲ دلار به کف نوسانی ۳۱۱۳ دلار می باشد. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳۳۵۵ دلار است.

شکست قاطع قیمت بالاتر از سطح ۳۳۵۵ دلار می تواند با رشد بیشتری همراه شود. اولین مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳۲۶۰ دلار شکل می گیرد که به سطح افزایشی ۱.۶۱۸ فیبوناچی حرکت نزولی ۳۳۱۲ دلار به ۳۱۳۱ دلار نزدیک است. هرگونه افزایش بیشتر احتمالاً حرکت به سمت سطح ۳۵۰۰ دلار را در پی خواهد داشت.

ETH Chart

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳۳۵۵ دلار و ۳۳۶۰ دلار ادامه دهد، می تواند اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۳۰۰ دلار می باشد.

حمایت اصلی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳۲۵۰ دلار و خط روند شکسته شده، در حال شکل گیری است. شکست نزولی قیمت زیر محدوده حمایتی ۳۲۵۰ دلار می تواند قیمت را به میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ برساند. حمایت اصلی بعدی می تواند در تراز ۳۲۰۰ دلار قرار بگیرد و پایین تر از این سطح، خرس ها می توانند در آینده نزدیک لمس مجدد تراز ۳۱۲۰ دلار را هدف قرار دهند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD بالای سطح ۶۰ است.

حمایت اصلی: ۳۲۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۴۲۰ دلار

منبع
NewsBTC
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1759

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.