۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:30

شیائومی منتظر شفافیت قانونی برای ورود به حوزه رمزنگاری می باشد!

01:01۰

غول فناوری چینی، شرکت شیائومی(Xiaomi)، هنوز آمادگی ندارد ارزهای رمزنگاری شده را به بخش خدمات مالی خود که به سرعت در حال رشد است، اضافه کند.

مانو کومار جین (Manu Kumar Jain)، نایب رئیس این شرکت جهانی، به The Economics Times گفت که وضوح مقررات بیشتری در مورد رمزنگاری مورد نیاز است:

“ما می خواهیم منتظر همه موارد نظارتی باشیم. البته، حوزه رمزنگاری منطقه ای است که بسیار جالب است و بزرگترین کلمه کلیدی است و به طور فوق العاده ای خوب عمل می کند. اما ما می خواهیم در مورد مقررات بیشتر بدانیم.”

جین تأکید کرد که شیائومی می خواهد “صددرصد مطابق” قوانین در حوزه های قضایی مختلف باشد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Mi Store Portugal، در اوایل این ماه پذیرش تعداد زیادی ارز دیجیتال را آغاز کرد، اما پس از اینکه سخنگوی شیائومی اعلام کرد که این فقط یک فروشنده شخص ثالث است که هیچ ارتباط مستقیمی با این غول فناوری مستقر در پکن ندارد، گزینه های پرداخت جدید را به سرعت حذف کرد.

اگر شیائومی، که قصد دارد در سه سال آینده به بزرگترین تولیدکننده گوشی های هوشمند جهان تبدیل شود، به حوزه ارزهای رمزنگاری وارد شود، احتمالاً با تعدادی از موانع نظارتی در چین مواجه خواهد شد، که به دلیل سیاست های فوق العاده ضد بیت کوین معروف است.

منبع
U.Today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1805

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.