۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:56

معامله ۱۷.۵ ملیون دلاری صرافی FTX برای حمایت از بخش ورزشی UC-Berkeley

01:21۰

صرافی FTX.US، بخش آمریکایی صرافی FTX، یک قرارداد ۱۰ ساله ی ۱۷.۵ میلیون دلاری با Cal Athletics، بخش ورزشی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، برای دریافت حق تبلیغات و نامگذاری در ورزشگاه به یاد ماندنی کالیفرنیا امضا کرده است.

این میدان در ورزشگاه قدیمی کالیفرنیا به عنوان میدان FTX شناخته می شود و اولین حمایت مالی ارزهای رمزنگاری شده FTX.US است. زمین دانشگده برکلی شاخص ترین زمین ورزشی دانشگاه کالیفرنیا می باشد.

لیرفیلد، دارنده حقوق چند رسانه ای بخش ورزشی دانشگاه کالیفرنیا، از طرف دانشگاه پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرد.

FTX امسال هزینه ای برای حمایت مالی از ورزش و ورزش های الکترونیکی (به مسابقات ورزشی‌ گفته می‌شود که با استفاده از بازی‌های ویدئویی برگزار می شود) در نظر گرفته است.

در ماه مارس (اسفند ۱۳۹۹)، این صرافی حقوق نامگذاری لوگوی خود را در عرصه خانگی تیم NBA میامی هیت را به مبلغ ۱۳۵ میلیون دلار تضمین کرد، و همچنین در ماه ژوئن (خرداد)، این صرافی ۲۱۰ میلیون دلار برای دریافت حقوق نامگذاری لوگوی خودش برای سازمان ورزش های الکترونیکی TSM پرداخت کرده است.

صرافی FTX از طریق مدیر عامل اصلی خود، سینا نادر (Sina Nader)، که از فارغ التحصیلان این دانشگاه می باشد و از اعضای تیم فوتبال بود، به بخش ورزشی دانشگاه کالیفرنیا ارتباط دارد.

نادر در بیانیه مطبوعاتی گفت:

ما از همکاری با یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان و گسترش حضور رمزارزها در چشم انداز فعالیت های ورزشی هیجان زده هستیم.

منبع
Coindesk.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1847

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.