۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:41

تحلیل بیت کوین ۱۴۰۰/۰۶/۰۳

02:00۰

قیمت بیت کوین نتوانست در محدوده ۵۰۰۰۰ دلار تثبیت شود و یک روند ریزشی پایدار را آغاز کرد. BTC سطح حمایتی ۴۹۰۰۰ دلار را شکست و به زیر میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ رسید.

این ارز حتی سطح حمایتی ۴۸۵۰۰ دلار را شکست و به زیر ۴۷۸۰۰ دلار سقوط کرد. پایین ترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۴۷۶۰۰ دلار تشکیل شده و در حال حاضر در حال تحکیم می باشد. در مسیر صعود، بیت کوین بلافاصله با مقاومت ۴۸۳۰۰ دلاری مواجه می شود که در نزدیکی سطح اصلاحی ۲۳.۶٪ فیبوناچی حرکت نزولی سقف ۵۰۵۱۹ دلار به کف ۴۷۶۱۱ دلار قرار دارد.

اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطح ۴۸۸۰۰ دلار واقع است. در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۴۸۸۰۰ دلار شکل می گیرد.

در روند نزولی، سطح ۴۷۶۰۰ دلار می تواند حمایتی کوتاه مدت ایجاد کند. اولین حمایت کلیدی نزدیک به سطح ۴۷۳۰۰ دلار به کمک بیت کوین خواهد آمد. در صورت سقوط قیمت به زیر سطح ۴۷۳۰۰ دلار، قیمت می تواند همچنان به حرکت نزولی خود ادامه دهد. در این حالت، حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۶۸۰۰ دلار خواهد بود. هرگونه کاهش بیشتر می تواند راه را برای حرکت به سمت منطقه حمایتی ۴۶۰۰۰ دلاری در آینده نزدیک باز کند.

در مقابل، اگر بیت کوین بالاتر از محدوده حمایتی ۴۷۰۰۰ دلار باقی بماند، احتمالاً روند افزایشی جدیدی را آغاز خواهد کرد. در این روند صعودی، اولین مقاومت فوری به سطح ۴۸۳۰۰ دلار پیش روی گاوها قرار می گیرد.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۸۸۰۰ دلار و خط روند است. سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی ۵۰۵۱۹ دلار به ۴۷۶۱۱ دلار نیز نزدیک به مقاومت خط روند واقع است. نزدیک شدن به خط روند می تواند زمینه ساز آغاز یک روند صعودی مناسب تا مرز ۵۰۰۰۰ دلار باشد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۷۶۰۰ و ۴۷۳۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۸۳۰۰، ۴۸۸۰۰ و ۴۹۰۰۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1952

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.