۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:38

سونگ بیوم کوه رمز ارز را یک دارایی مالی نمی‌داند

01:39۰

سونگ بیوم کوه(Seung-beom Koh) ، نامزد رئیس کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی (FSC) ، رمزارزها را یک دارایی مالی نمی داند.

سونگ بیوم در نشستی مطبوعاتی با روزنامه نگاران محلی گفت که کارشناسان فناوری اطلاعات از سازمان های برجسته ای مانند G20 ، عقیده دارند

 قبول کردن ارزهای مجازی به عنوان یک دارایی مالی، مشکل است و نمی توانند به عنوان یک دارایی عمل کنند.

به نقل از The Korean Times ، اظهارات سونگ بیوم همزمان با افزایش مداوم معاملات رمزارزی در بین سرمایه گذاران جوان است که عمدتا برای کسب سود کوتاه مدت سرمایه گذاری می کنند. همچنین سرمایه گذاران، ارزهای دیجیتال را فرصتی عادلانه برای خرید خانه با مقابله با افزایش سرسام آور قیمت املاک می دانند.

کوه همچنین اشاره کرد که اعتبار بیش از حد خانوارها می تواند بر اقتصاد کره جنوبی تأثیر منفی بگذارد. تا مارس ۲۰۲۱ (اسفند۱۳۹۹)، اعتبار خانوارهای این کشور با ۹.۵ درصد افزایش به ۱۷۶۵ تریلیون وون یعنی تقریبا ۱.۵۲ تریلیون دلار رسید. کوه به عنوان ابزاری برای جلوگیری از افزایش بدهی خانوارها گفت:

 رمزارزی را به ظن فعالیت حساب های جمعی کلاهبردار و حساب های وام گرفته شده تعطیل کنند.

با این حال ، در ۹ اوت(۱۸ مرداد) ، FCS با کوین تلگراف تماس گرفت تا چنین ادعاهایی مبنی بر تعلیق صرافی رمزارزی را رد کند. این نماینده اظهار داشت که ۱۱ صرافی مورد بحث

 ملزم به افتتاح و استفاده از حساب های واقعی برای جمع آوری سپرده ها هستند.

ماه گذشته ، مقامات کره جنوبی به صرافی های رمزارزی هشدار دادند که تا ۲۴ سپتامبر(۲ مهر ۱۴۰۰) داوطلبانه با مقامات محلی ثبت نام کنند یا در معرض خطر زندان یا جریمه های سنگین قرار می گیرند.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=1986

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.