۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:33

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۶/۰۴

01:48۰

روند افت قیمت اتریوم تا زیر تراز ۳۱۲۰ دلار ادامه یافت، اما گاوها نزدیک ۳۰۷۵ دلار و ۳۰۸۰ دلار به بازی بازگشتند. اتر (ETH) با کف قیمت ۳۰۷۸ دلار معامله شد و مشابه بیت کوین، یک اصلاح صعودی را آغاز کرد.

قیمت بالاتر از سطوح مقاومت ۳۱۲۰ دلار و ۳۱۵۰ دلار شکسته شد. اتر از سطح اصلاحی ۲۳.۶٪ فیبوناچی حرکت نزولی ۳۳۸۰ دلار به ۳۰۷۸ دلار عبور کرد و مقاومت ​​۳۲۰۰ دلاری در میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را نیز پشت سر گذاشت.

با این حال، قیمت نتوانست سطوح بالاتر از ۳۲۰۰ دلار را حفظ کند. به این ترتیب، در نزدیکی سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳۳۸۰ دلار به کف قیمت ۳۰۷۸ دلار ریجکت شد. در نمودار چهار ساعتی این ارز، یک الگوی سر و شانه معکوس با حمایتی نزدیک به ۳۱۵۰ دلار به چشم می خورد.

در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳۲۰۰ دلار، پیش روی گاوها است. مقاومت اصلی نیز در حال حاضر نزدیک به سطح ۳۲۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ تشکیل شده است. شکست قیمت بالاتر از مقاومت ۳۲۲۰ دلاری می تواند راه را برای افزایش مستمر آن هموار کند. در این حالت، مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۳۳۰۰ دلار شکل می گیرد. هرگونه افزایش بیشتر احتمالاً حرکت به سمت تراز ۳۳۸۰ دلار را در کوتاه مدت در پی دارد.

شکست نزولی فعلی در محدوده حمایتی ۳۱۲۰ دلار می تواند باعث سرعت بخشیدن به روند نزولی اتر گردد. در چنین شرایطی، قیمت ممکن است به سمت منطقه حمایتی ۳۰۸۰ دلار یا حتی ۳۰۲۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳۰۸۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۲۰۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2067

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.