۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:37

بانک سیتی قصد دارد امکان معاملات آتی بیت کوین را برای برخی از مشتریان خود فراهم کند

01:23۰

سخنگوی این بانک روز سه شنبه با اشاره به افزایش تقاضا در فضای ارز رمزنگاری شده ، عنوان کرد که بانک سیتی‌گروپ (CitiGroup) به موجب افزایش تقاضا در زمینه دنیای ارز دیجیتال ، درحال بررسی امکان راه اندازی معاملات آتی بیت کوین برای برخی از مشتریان حقوقی است.

بیت کوین روز دوشنبه ، پس از پشت سر گذاشتن پیامد های سرکوب شرکت های استخراج ارز دیجیتال در چین در اوایل سال جاری و افزایش تقاضا از سوی شرکت ها و عموم مردم ، توانست به بالای سطح قیمت ۵۰,۰۰۰ دلاری بازگردد.
.
کوین دسک به نقل از یک منبع در این بانک در روز سه شنبه ،در گزارشی عنوان کرد که سیتی‌گروپ در انتظار تأیید مقررات لازم برای راه اندازی معاملات آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو است ،

سخنگوی سیتی در ایمیلی نوشت:
با توجه به سوالات متعدد در زمینه چارچوب های قانون گذاری ، شرایط نظارتی و سایر عوامل مرتبط ، ما رویکردی بسیار متفکر نسبت به تمامی این عوامل داریم.

وی همچنین افزود:
ما در حال حاضر در نظر داریم که محصولاتی از جمله معاملات آتی را برای برخی از مشتریان نهادی خود فراهم کنیم .

بر اساس گزارش فایننشال تایمز ، این بانک در ماه مه(اردیبهشت) ، راه اندازی خدمات ارزهای دیجیتال برای مشتریان خود را ارزیابی می کرد.

همچنین شایان ذکر است که بیزینس اینسایدر در اواخر ژوئیه(اوایل مرداد) در گزارش اعلام کرد که غول بانکی جی‌پی مورگان چیس (JPMorgan Chase) اجازه دسترسی به صندوق‌های ارز دیجیتال را به مشتریان خرد بخش مدیریت ثروت خود داده است.

منبع
thedailystar
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2073

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.