۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:27

پاسخ بنیانگذار کاردانو به انتقادات Weiss Crypto Ratings درباره همکاری ضد پولشویی با Coinfirm

04:00۰

در یکی از رشته توییتهای اخیر، پس از اعلام همکاری IOHK کاردانو  با Coinfirm ، ارائه دهنده داده های مبارزه با پولشویی ، آژانس تحلیلی Weiss Crypto Ratings انتقاداتی را بر بنیاد Cardano وارد کرد.

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار Cardano و IOHK ، یک ویدئوی کوتاه ضبط کرد تا در این زمینه به Weiss Crypto Ratings پاسخ دهد.

کاردانو برای پیشبرد انطباق با FATF با Coinfirm همکاری می کند

در ۲۴ آگوست ، بنیاد کاردانو با Coinfirm ، ارائه دهنده داده های AML (مبارزه با پولشویی) و CFT (مبارزه با تامین مالی تروریسم) ، توافقنامه همکاری را امضا کرد تا اطمینان حاصل شود که کاردانو به طور کامل با دستورالعمل های قانونگذار بین المللی FATF  مطابقت دارد ( گروه ویژه اقدام مالی).

رئیس ادغامات فنی کاردانو مل مک کان معتقد است که برای دستیابی به استقبال گسترده در بازارهای قانونگذاری شده ، یک رمزارز باید دارای تجزیه و تحلیل AML/CFT باشد.

کاری که Coinfirm انجام می دهد این است که برای صرافیهای کریپتو ، متولیان و انواع دیگر شرکت های شخص ثالث ردیابی تاریخچه کوینهای ذخیره شده در کیف پول کاربران را فراهم می کند. در حال حاضر ، این برای ADA نیز در دسترس خواهد بود.

ویس کریپتو کاردانو را به خاطر این کار محکوم می کند

Weiss Crypto این را “حرکت کاملا بد”  نامیده است و افزود که این امر ناامید کننده است و توضیحی برای موضع خود ارائه داد. آژانس تحلیلی معتقد است که این قدم کاردانو و ADA را پس از اعمال مقررات بیش از حد بر خود ، همانطور که برای سیستم بانکی اتفاق افتاده است ، به “خفه شدن تا سرحد مرگ” سوق می دهد.

به گفته Weiss Crypto ، تأثیر منفی دیگری که مطمئناً در آینده خواهد داشت ، این است که این قدم بلاک چین کاردانو را به یک “شبکه مستعد سانسور ، سیاست زده و دستکاری شده” تبدیل می کند.

اگر کاردانو بخواهد از این مسیر بگذرد ، توییت می گوید که Diem فیس بوک و CBDC ها در این مورد می توانند بسیار بهتر کار کنند.

این حرکت دقیقاً برعکس آن است ، زیرا مشهور است که قوانین موسوم به “AML” توسط مقامات اعظم امور مالی وضع شده است تا مطمئن شوند هیچ چیز از نظر آنها دور نمی ماند. همانطور که در مقدمه گفتیم ، یک حرکت کاملا بد، ناامید کننده.

Weiss Crypto افزود ، نخبگان مالی هرگز صنعت کریپتو را نمی پذیرند. بنابراین ، یک پلت فرم رمزارز که طبق قوانین آنها بازی می کند ، فقط مرگ خود را در آینده تضمین می کند.

چارلز هاسکینسون یک پاسخ ویدئویی ارسال می کند

بنیانگذار Cardano پاسخ داد که مشارکت هایی از این قبیل مهم هستند زیرا شفافیت ، بسیاری از الزامات تجاری و فنی را فراهم می کنند و به شرکت های blockchain (Cardano در این مورد خاص) اجازه می دهند نرم افزار را برای همه در همه جا بهتر کرده و به کاردانو اجازه دهند در همه صنایع قانون گذاری شده و قانونگذاری نشده در سراسر جهان بیشتر پذیرفته شود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2083

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.