۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:44

پیشی گرفتن میزان USDT در گردش شبکه TRC20، از میزان USDT در ERC20

01:31۰

کوین متریکز(CoinMetrics)، شرکتی که با اطلاعات رمزارز سروکار دارد، اخیراً اعلام کرد که میزان گردش USDTدر شبکه TRC20 از مقدار آن در ERC20، پیشی گرفته است. بنیاد ترون(Tron)، تأمین کننده توکن های TRC20 در یک پست توییت با خوشحالی این موضوع را اعلام کرد.

آنها همچنین مزایای استفاده از USDT در شبکه TRC20 را برجسته کردند. این مزایا، هزینه انتقال صفر، انتقال فوری و موارد استفاده متفاوت است. جدا از این مزایا، USDT در TRC20 ذاتاً ارزش فیات را به عنوان یک استیبل کوین، حفظ می کند.

بنیاد Tron یکی از برترین پلتفرم های بلاک چین در جهان است. این پلتفرم به طور مداوم خود را در جنبه های مختلف بهبود می بخشد. در بستر Tron، توسعه دهندگان همچنین قادر به توسعه اپلیکیشن های غیر متمرکز هستند. بر خلاف پروژه های دیگر که فقط ادعا می کنند، Tron در واقع یک پلتفرم واقعی با راه حل های واقعی دارد.

جاستین سان(Justin Sun)، مؤسس و مدیرعامل Tron نیز اخیراً بسیار فعال بوده است. در ماه ژوئن(خرداد)، سان برنده حراجی برای NFT به نام گذر نهنگ طلایی(Golden Whale Pass) شد.

این توکن غیرقابل تعویض(NFT)، بر اساس سایدچین لیکویید(Liquid sidechain) ساخته شده است که به سان اجازه می دهد تا به صورت مادام العمر به رویدادهای کنفرانس بیت کوین دسترسی داشته باشد. وی ۱۲.۶ بیت کوین (با قیمت تقریبی ۴۵۰،۰۰۰ دلار در زمان خرید) برای این NFT پرداخت کرد.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2099

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.