۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:17

درآمد میلیون دلاری دونالد ترامپ از فروش NFT

02:00۰

درآمد ترامپ از فروشNFTها از طریق یک توافق‌نامه لایسنسی بین شرکت او یعنی CIC Digital LLC و سازنده مجموعه NFT INT LLC به دست می‌آید.
گزارشات منتشر شده نشان می‌دهد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، از فروش توکن‌هایی با نام تجاری ترامپ (NFT) با ارزش بین ۰۰.۱ تا ۱۰۰ دلار توانست ۱ میلیون دلار درآمد کسب کند.
مجموعه ۴۵،۰۰۰ کلکسیون دیجیتالی، که شامل تصاویر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا است، در ماه دسامبر به فروش رفت و در عرض یک روز به پایان رسید. قیمت این مجموعه در چند هفته گذشته به دلیل اخبار مربوط به محاکمه رئیس جمهور سابق در نیویورک، رو به افزایش گرفته است.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده از تحلیل درون شبکه‌ای NFT CryptoSlam، این پروژه تا کنون بیش از ۱۹ میلیون دلار فروش داشته است. با این حال، در هفته گذشته، تعداد کیف پول‌هایی که دارای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)  ترامپ بودند، با ۱۳ درصد کاهش به ۲۰۸ کیف پول کاهش پیدا کرده است.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط OpenSea، حدود ۶۵ درصد از کلکسیونرها فقط یک NFT دارند، در حالی که ۲۳ درصد دیگر بین دو تا سه NFT در اختیار دارند. چندین کیف پول هم دارای بیش از ۱۰۰ NFT هستند. همچنین، ۱۰۰۰ عدد از این NFTها در دسترس عموم نیستند و در کیف پول ایمن Gnosis نگهداری می‌شوند. Gnosis یک قرارداد هوشمند چند امضایی است و برای هر گونه تقلب در جابه‌جایی دارایی‌ها، نیاز به تأیید چندین کاربر دارد.
سایت OpenSea اعلام کرده است که ۱۰ درصد از حق امتیاز خالق برای فروش ثانویهNFTها مربوط به این پروژه است. همچنین، در حال حاضر بالاترین پیشنهاد برای NFT ترامپ ۱۰ ETH یا حدود ۲۰،۰۰۰ دلار است. اغلب پیشنهادات در محدوده ۰.۳ ETH (حدود ۶۳۰ دلار) قرار دارند.

منبع
Coindesk
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=21106

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.