۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:47
fox

شرکت فاکس از پروژه ۱۰۰ میلیون دلاری Eluvio به عنوان بخشی از برنامه محتوای خود برای NFT پشتیبانی می کند

02:00۰

شرکت رسانه ای آمریکایی فاکس (Fox Corporation) یک سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت مدیریت محتوای دیجیتال Eluvio انجام داده است تا به توسعه کسب و کار NFT فاکس کمک کند.
در اطلاعیه ای در ۲۵ اوت(۳ شهریور) گزارش شد که سرمایه گذاری Fox دور سرمایه گذاری Eluvio’s Series A به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار را به اتمام رساند. Eluvio شرکتی است که به مدیریت ، توزیع و کسب درآمد از محتوای برتر از طریق بلاکچین اختصاص داده شده است.
بر اساس اعلام جدید ، Eluvio فناوری را برای واحد تجاری و خلاق NFT فاکس و Bento Box Entertainment که به تازگی راه اندازی شده است ، ارائه می دهد.
در اواسط ماه ژوئن(خرداد) ، فاکس با استودیوی انیمیشن هالیوود Bento Box همکاری کرد تا Blockchain Creative Labs را راه اندازی کند ، یک بخش خلاق ۱۰۰ میلیون دلاری که به تولیدکنندگان محتوا ، صاحبان دارایی های معنوی و شرکای تبلیغاتی راه حل های بلاکچین برای ساخت ، راه اندازی ، مدیریت و فروش NFT ارائه می دهد.

شبکه بلاکچین پروتکل باز Eluvio’s Content Fabric برای ذخیره سازی ، توزیع و کسب درآمد از محتوای دیجیتالی در مقیاس وسیع ساخته شده است. این پلتفرم علاوه برNFT با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند ، ارائه مالکیت و کنترل دسترسی ، انتشار محتوای زنده و مبتنی بر فایل را ارائه می دهد.
فاکس و بنتو از فناوری Eluvio برای جذب بازار وسیع تری از تولیدکنندگان محتوا ، شرکای رسانه ای و مشتریان تبلیغاتی استفاده خواهند کرد. این شرکت ها را قادر می سازد تا مجموعه های جدید NFT مرتبط با محتوای محبوب و برنامه های تلویزیونی را راه اندازی و به بازار عرضه کنند.
بلاکچین Eluvio همچنین به دلیل سازگاری با محیط زیست با اجتناب از استخراج و استفاده از اجماع اثبات قدرت کارآمدتر مورد ستایش قرار گرفته است.

پاول چیسبرو(Paul Cheesbrough) ، مدیر ارشد فناوری و رئیس شرکت دیجیتال فاکس ، این فناوری را معرفی کرد:

“در FOX ، ما معتقدیم که بلاکچین و تغییر کلی به سمت وب غیر متمرکزتر ، فرصت های زیادی را در اختیار سازندگان قرار می دهد تا به تجربیات جدید هیجان انگیز دسترسی پیدا کنند.”

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2130

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.