۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:41

شرایط سرمایه گذاری در توکن ارز نیوز

02:00۰

بعد از یررسی ها و آنالیزهای فراوان تصمیم بر آن شد تعداد توکن های ضرب شده ۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ عدد باشد. برای سرمایه گذاری پلن های قیمتی متفاوتی مشخص شده است که هر شخص به دلخواه میتواند از هر کدام استفاده نماید.

 

پلن های سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری با $۲۰ (حداقل سرمایه گذاری)

سرمای گذاری با $۵۰

سرمایه گذاری با $۱۰۰

سرمایه گذاری با $۲۰۰

سرمایه گذاری با $۵۰۰

سرمایه گذاری با $۱۰۰۰

سرمایه گذاری با $۲۰۰۰

سرمایه گذاری با $۵۰۰۰

سرمایه گذاری با $۱۰۰۰۰

سرمایه گذاری با $۲۰۰۰۰

سرمایه گذاری با $۵۰۰۰۰

سرمایه گذاری با $۱۰۰۰۰۰ (حداکثر سرمایه گذاری)

 

با توجه به اینکه قیمت واحد توکن هنگام عرضه ارتباط مستقیمی با تجمیع مبلع سرمایه گذاران دارد، تا زمان نهایی جذب سرمایه نمی توان قیمت توکن را مشخص کرد.

طبق بررسی های انجام شده از تعداد توکن های ضرب شده، هر شخص به نسبت سرمایه گذاری خود ۲۵% از توکن خود را دریافت خواهد کرد و مابقی آن صرف تبلیغات و استخر نقدینگی برای لیست شدن توکن در سواپ ها و صرافی ها خرج خواهد شد.

در مرحله بعد سرمایه گذاری استارت خواهد خورد.

 

توجه کنید: معاملات در بازارهای ارزهای دیجیتال دارایی شما را در معرض خطر قرار میدهد و همیشه به عنوان “ریسک زیاد” از آن یاد میشود. تیم ارز نیوز تا به امروز هیچ ارز، توکن و یا ان اف تی را به شخصی پیشنهاد خرید یا فروش نداده است. از این رو این خطر پر ریسک هم برای توکن ارز نیوز نیز وجود دارد. ما هیچ پیشنهاد خرید یا فروش توکن ارز نیوز را به شخصی نداده و نخواهیم داد و مسئولیت صفر تا صد معامله توکن ارز نیوز به عهده شخص خریدار یا فروشنده است و ما تعهدی نسبت به متضرر شدن معامله گر در این خصوص نداریم. با تشکر. تیم خبرگزای ارز نیوز

منبع
ArzNews
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=21412

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.