۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:29
apenft

پیوستن بارت ویسمن به عنوان مشاور سرمایه گذاری اصلی در APENFT

01:32۰

بارت ویسمن (Barrett Wissman)، رئیس موسسه هنرمندان IMG و مدیر Two Pillar Management، فرایند آوردن شاهکارهای سطح جهانی به پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین را هماهنگ خواهد کرد. بر اساس اعلامیه مطبوعاتی که با U.Today به اشتراک گذاشته شده است، بارت ویسمن، به عنوان مشاور سرمایه گذاری جدید به پلتفرم کلکسیون دیجیتال APENFT Foundation ملحق می شود.

در این نقش، آقای ویسمن استراتژی هایی را برای تیم APENFT تدوین و اجرا می کند که بر تجارت NFT های مرتبط با نقاشی های هنرمندان برتر، متمرکز است.

تا به امروز، این بنیاد به سفارش و خرید آثار بیپل، پیکاسو، وارهول، باسکیات، پاک، فایوویسی و کاوس پرداخته است. همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، APENFT با رویداد اخیر سوزاندن NFT خود،  که بزرگترین خبر در تاریخ این بخش بود، خبرساز شد.

در ۲۰ جولای ۲۰۲۱ (۲۹ تیر)،APENFT  مبلغ ۲.۵۲ میلیون دلار از توکن های اصلی NFT اصلی خود را از بین برد.

 

ساخت مجموعه هنری دیجیتال شاخص

تحت رهبری بارت ویسمن، APENFT به پرورش مجموعه آثار هنری خود و حمایت از ایجاد مرکز رشدی برای توسعه و ارتقاء هنرمندان NFT در مراحل اولیه، ادامه خواهد داد.

جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار پلتفرم بلاک چین ترون (TRX) و حامی APENFT، بر اهمیت انتصاب آقای ویسمن برای پیشرفت بنیاد و صنعت NFT تأکید می کند:

داشتن فردی از با استعداد بارت ویسمن به عنوان مشاور، یک نقطه عطف مهم برای APENFT میباشد.

همچنین ، APENFT قصد دارد برای ارتقاء NFT در سراسر جهان، با گروهی از موزه ها و موسسات فرهنگی درجه یک، وارد مشارکت استراتژیک بلند مدت شود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2143

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.