۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:35

اولین بازی بلاکچین ایرانی با موتور بازی سازی آنریل انجین ۵

09:15۰

اخیرا یک بازی ریسینگ در پلتفرم ویندوز با موتور بازی سازی آنریل انجین ۵ عرضه شده است که نگاه ها را به خود جلب کرده است. یکی از مهمترین اتفاق این بازی، سازندگان ایرانی و تحت بلاکچین بودن آن است. خبرگزاری ارز نیوز مفتخر است به عنوان اولین رسانه خبری ارزهای دیجیتال این بازی را بصورت اختصاصی پوشش داده و شما را در جریان آخرین اخبار خواهد داد. بزودی با سازندگان این بازی مصاحبه اختصاصی ویدیویی خواهیم داشت و قبل از هر چیز ترجمه وب سایت این بازی به آدرس https://speedthrone.io را برای شما در این گزارش ارائه خواهیم داد و در روزهای آتی به بررسی تخصصی تر این بازی خواهیم پرداخت.

 

یک تجربه رایگان برای بازی web3

رقابت در میان چندین بلاک چین

با پلتفرم مسابقه چند زنجیره ای ما برای یک تجربه بازی بی نظیر آماده شوید. رقابت کنید، جوایز کسب کنید و اکوسیستم های بلاک چین را در یک مکان کشف کنید. با NFT ها و لوازم های اختیاری به تمام ویژگی های بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

 

بازی برای سرگرمی، یا بازی برای کسب درآمد؟ انتخاب باشماست!

پلت فرم ما بر روی یک سیستم مبتنی بر رویداد با مقادیر پاداش متفاوت عمل می کند. برخی از رویدادها جوایز بالایی را ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر موارد کوچکتر را ارائه می دهند. فرقی نمی‌کند برای سرگرمی بازی می‌کنید یا برای کسب درآمد بازی می‌کنید، پلتفرم ما طیف وسیعی از رویدادها را برای انتخاب ارائه می‌دهد، که هر کدام دارای پاداش‌ها و سطوح ورودی منحصربه‌فرد خود هستند.

اگر شما فردی هستید که فقط می‌خواهید از بازی لذت ببرید و اوقات خوشی داشته باشید، می‌توانید بدون هیچ فشاری برای کسب درآمد این کار را انجام دهید. اما اگر علاقه مند به کسب پاداش و تبدیل مهارت های بازی خود به منبع درآمد هستید، ما این فرصت را نیز ارائه می دهیم. مدل بازی برای کسب درآمد ما به شما امکان می دهد با سایر بازیکنان رقابت کنید و جوایز ارزشمندی را بدست آورید که می توانند برای ارزش واقعی استفاده کنند.

 

NFT ها، پاداش ها، و رقابت منصفانه

شرکت در چالش‌های بازی برای کسب درآمد در SpeedThrone کاملاً رایگان است – بدون نیاز به NFT یا هزینه اشتراک. با این حال، صاحبان NFT دسترسی انحصاری به رویدادهایی با استخرهای پاداش بسیار بالاتر خواهند داشت. توجه به این نکته مهم است که ماشین های NFT هیچ مزیتی نسبت به ماشین های معمولی در گیم پلی ندارند و محیطی عادلانه و رقابتی را برای همه بازیکنان تضمین می کنند. در عوض، اتومبیل های NFT آزمایش های رویداد نامحدود و پاداش های اضافی را برای صاحبان خود ارائه می دهند.

 

در SpeedThrone، مجموعه سری Prime از ۱۰۰۰ NFT در بلاک چین کاردانو تشکیل شده است. این NFT ها به عنوان عضویت VIP برای اکوسیستم SpeedThrone عمل می کنند و به دارندگان این امکان را می دهند که قفل تمام رویدادهای بازی را باز کنند. داشتن چندین ماشین پرایم همچنین می تواند منجر به ورود به یک بازی کلکسیونر به نام بازی VIP شود که بستگی به نحوه تطبیق NFT ها دارد. این یک لایه اضافی از هیجان و انحصار به بازی اضافه می کند، زیرا بازیکنان می توانند برای اتومبیل های کمیاب و ارزشمند Prime رقابت کنند و به طور بالقوه برای دریافت جوایز بیشتر وارد بازی VIP شوند.

 

سری بتا SpeedThrone NFT هایی هستند که بر اساس شرایط ماهانه برای اعضای انجمن ما حذف می شوند. ماشین‌ها دارایی‌های درون بازی هستند که استانداردهای مشابه سایر مجموعه‌های SpeedThrone را دارند.

 

مجموعه SpeedThrone King مجموعه ای انحصاری از ۱۵۰ NFT است که به طور خاص برای اکوسیستم بازی SpeedThrone طراحی شده است. این NFT ها به صاحبان خود یک کرسی مطلوب در شورای پادشاه SpeedThrone می دهند، جایی که صدایی در شکل دادن به آینده پروژه خواهند داشت.

 

اکوسیستم SpeedThrone از یک مدل اقتصاد کاهش تورم منحصر به فرد استفاده می کند که امکان گسترش را فراهم می کند. بسیاری از بازی‌های بازی برای کسب درامد برای افزایش مقیاس با رشد بازیکن تلاش می‌کنند، زیرا ارز پاداش داده شده به بازار سرریز می‌کند و باعث کاهش ارزش پول درون بازی می‌شود. با این حال، SpeedThrone از یک رویکرد یک طرفه برای گردش توکن استفاده می کند، به این معنی که توکن های مورد استفاده برای تراکنش های بازار درون بازی سوزانده شده و از گردش خارج می شوند. با عرضه ثابت شروع، با افزایش تعداد بازیکنان، تقاضا برای توکن افزایش می‌یابد در حالی که عرضه همچنان کاهش می‌یابد و اقتصاد پایداری برای بازی ایجاد می‌کند.

 

بزودی لینک دانلود قابل دسترس برای کاربران داخل ایران از طریق خبرگزاری ارز نیوز قرار داده و اطلاع رسانی خواهد شد

منبع
SpeedThrone
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=21472

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.