۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:14

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۶/۰۵

02:00۰

اتریوم نتوانست بالاتر از سطح پیووت ۳۲۰۰ دلاری قرار گیرد. به همین خاطر، قیمت اتر (ETH) روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد و منطقه حمایتی ۳۱۵۰ دلار را شکست، از سطوح حمایتی ۳۱۲۰ دلار و ۳۰۶۰ دلار عبور کرد و اکنون پایین تر از تراز ۳۲۰۰ دلار (۳۱۱۹ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می شود. اتر در حال حاضر نزدیک به سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی حرکت کاهشی اخیر سقف نوسانی ۳۲۴۹ دلار به کف قیمت ۳۰۶۱ دلار در حال تحکیم است.

در روند صعودی، اتر بلافاصله با یک مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۱۲۰ دلار برخورد می کند. مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳۱۵۰ دلار شکل می گیرد. در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD یک خط روند نزولی اصلی نیز با مقاومتی نزدیک به ۳۱۵۵ دلار در حال شکل گیری می باشد.

این خط روند نزدیک به سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی حاصل از حرکت نزولی اخیر ۳۲۴۹ دلار به ۳۰۶۱ دلار واقع است. شکست قاطع قیمت بالاتر از مقاومت ۳۱۵۰ دلاری می تواند آغازگر یک روند افزایشی نسبتاً پایدار باشد. مقاومت اصلی بعدی نیز در حال حاضر نزدیک به سطح ۳۲۰۰ دلار شکل می گیرد. هرگونه افزایش بیشتر احتمالاً حرکت به سمت سطح ۳۳۰۰ دلار را در پی خواهد داشت.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۳۱۲۰ دلار و ۳۱۵۰ دلار باقی بماند، می تواند روند نزولی خود را ادامه دهد. در این صورت، اولین حمایت نزدیک به سطح ۳۰۸۰ دلار به کمک آن خواهد آمد.

حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳۰۶۰ دلار شکل می گیرد. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳۰۶۰ دلار می تواند منجر به افزایش سرعت این روند کاهشی شود. حمایت های اصلی بعدی به ترتیب در سطوحی نزدیک به ۳۰۰۰ دلار، ۲۸۸۰ دلار و ۲۸۵۰ دلار قرار خواهند گرفت.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳۰۶۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۱۵۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2160

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.