۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:56

هکر میکسر معروف تورنادو کش حمله خود را خنثی می‌کند

01:42۰

مهاجمی که با به دست گرفتن حاکمیت میکسر تورنادو کش (Tornado Cash) باعث وحشت جامعه کریپتو شده بود، اکنون پیشنهاد داده که هک خود را خنثی کند.
یک فرد مهاجم توانست کنترل کامل میکسر معروف تورنادو کش را به دست بگیرد. با این حال، چند ساعت پس از هک و در کمال تعجب همگان، مهاجم به جامعه پیشنهاد داد که کنترل پروتکل را به جامعه برگرداند. با کنترل کامل بر حاکمیت این میکسر، مهاجم می‌توانست از طریق تخلیه توکن‌های قفل‌شده در قرارداد حاکمیت، ضررهای هنگفتی را وارد کند.

یکی از اعضای جامعه با نام مستعار Tornadosaurus Hex اظهار داشت که، مهاجم پیشنهاد جدیدی را برای بازگرداندن حاکمیت پروتکل ارسال کرده است. من فکر می‌کنم که شانس خوبی برای اجرای آن وجود دارد. وی همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر، جامعه هیچ گزینه دیگری به جز پیروی از روش انتخابی مهاجم برای بازگرداندن کنترل حاکمیت ندارد.
هکر میکسر معروف تورنادو کش حمله خود را خنثی می‌کند!طبق گزارش‌ها، پیشنهاد جدید مهاجم پس از پایان رأی‌گیری در ۲۶ می تصویب می‌شود، ولی مشخص نیست که چه زمانی اجرا خواهد شد.
در حالی که بسیاری از اعضای جامعه نسبت به تغییر موضع مهاجم خوش‌بین هستند، برخی دیگر حدس می‌زنند که این اقدام ممکن است با هدف افزایش ارزش ذخایر توکن‌های تورنادو کش (TORN) مهاجم قبل از نقد کردن آنها، صورت گرفته باشد. داده‌های بازار نشان می‌دهند که به دنبال انتشار خبرهای مربوط به پیشنهاد جدید هکر، قیمت توکن TORN تا ۱۰ درصد افزایش یافته است.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=21755

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.