۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:25

خارج شدن ۱۲۰ هزار اتریوم از صرافی ها

01:21۰

پلتفرم تحلیل داده CryptoQuant، به تازگی اعلام کرده است که مقدار بسیار زیادی اتریوم (۶۰۰۰۰ واحد) از صرافی های رمزنگاری خارج شده است که نیمی از این مقدار (۳۴۰۰۰ واحد) فقط از صرافی بزرگ بایننس بوده است. علاوه بر این، ۶۰۰۰۰ واحد ETH دیگر از صرافی بزرگ کره ای Bithumb برداشت شده است.

در همین حال، یکی از تحلیلگران برجسته بلومبرگ اخیراً توئیت کرده است که اتریوم کم کم چیرگی بیت کوین بر بازار را به چالش می کشد. وی برای این ادعای خود دلایلی نیز ارائه کرده است.

قیمت دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار یعنی اتریوم، در آن زمان در حدود ۳۱۰۰ دلار در حال نوسان بود. علاوه بر این، ردیاب ارزهای رمزنگاری معروف، Whale Alert نیز متوجه انتقال ۶۰۰۰۰ ETH از صرافی Bithumb مستقر در کره جنوبی به یک کیف پول ناشناس شده است. کل ارزش دلاری اتریوم خارج شده کمی بیش از ۳۷۶،۰۰۰،۰۰۰ دلار برآورد می شود.

به طور معمول، برداشت های بزرگ ارزهای رمزنگاری نشان دهنده ذخیره طولانی مدت آنها در کیف پول های سرد و در مورد اتریوم، احتمالاً برای سپرده گذاری در اتریوم ۲.۰ می باشد.

علاوه بر این، Whale Alert تراکنش های بسیار بزرگ اتر را در etherscan مشاهده کرده است. حدود یازده ساعت پیش، ۲۷۱۸۳ واحد ETH بین کیف های ناشناس منتقل شده است. هشت ساعت پیش نیز، نهنگ های ناشناس ۳۵۶۲۵ ETH را بین کیف های خود جابجا کرده اند که بالغ بر ۱۱۲،۰۹۸،۴۴۶ دلار ارزش دارد.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2186

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.