۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:22

نکاتی درباره رمز ارز verge

01:32۰

ارز رمز پایه verge بر مبناى اصلى بیت کوین بهبود یافته و هدف آن رسیدن به بهترین راه کسب و کار جهت انجام معاملات مستقیم با در نظر گرفتن حریم شخصى افراد است.

verge براى استفاده هاى روزمره طراحى شده است.

ویژگى هاى متمایز verge

۱) ورگه از چندین شبکه ناشناس مانند TOR و I۲P استفاده میکند. آدرس هاى IP کاربران را مسدود میکند و معاملات آن غیر قابل کشف است.

۲) ورگه یک شرکت خصوصى نیست که توسط سکه هاى استخراج شده و یا ICO تامین شود.تمام توسعه و بازاریابى توسط هزاران نفر از اعضاى جامعه پشتیبانى میشود.

۳) سرعت معاملات در مقایسه با کوین هاى دیگر بسیار سریع است.تکنولوژى پرداخت ساده SPV اجازه میدهد تا زمان تایید معاملات به ۵ ثانیه کاهش یابد.

۴) تیم توسعه verge بسیار فعال است و همیشه در ارتباط نزدیک با جامعه و افرادى که از کوین استفاده میکنند میباشد. بنابراین شما به راحتى میتوانید به توسعه دهندگان اصلى براى پشتیبانى یا ایده هاى جدید در مورد verge دسترسى پیدا کنید.

۵) این سیستم مجموعه گسترده اى از کیف پول هاى امن براى چندین سیستم عامل را ارائه داده است.اپلیکیشن Tor Android Wallet انقلابى در بین والت هاى ارائه شده در سیستم اندروید ایجاد کرده است.

۶) ارز verge غیرمتمرکز و بر اساس یک پلت فرم متن باز است و هیچ کنترل مرکزى روى کوین ها صورت نمیگیرد.این ارز شاهد افزایش قیمت فوق العاده ای بوده است.

و در آینده نقش تعیین کننده ای در بین ارزهای دیجیتال بازی خواهد کرد و کماکان پیش بینی ها به رشد بیشتر این ارز گواه میدهند.

منبع
ArzNews
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2215

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.