۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:04
nft

NFT ها هزینه کارمزد اتریوم را به بالاترین میزان ۱۴ هفته گذشته رساندند

03:17۰

کاربران اتریوم مجدداً تحت فشار هستند زیرا کارمزد تراکنشها به بالاترین سطح خود طی ۳ ماه رسیده است. به گفته Bitinfocharts ، میانگین کارمزد تراکنشها دیروز به ۲۷.۲۳ دلار رسیده که از ابتدای ماه آگوست حدود ۲۴۰ درصد افزایش یافته است.

آخرین بار ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) کارمزدها تا این میزان بالا بود ، که هزینه میانگین آن به ۶۰ دلار رسید. پیش از این سقف تاریخی هزینه کارمزد ۷۰ دلار در تاریخ ۱۲ مه (۲۲ اردیبهشت) بود.

این قیمت ها میانگین هستند بنابراین عملیاتهایی مانند تبادل توکن یا فعالیت های قرارداد هوشمند احتمالاً بیشتر خواهند بود. به گفته ردیاب کارمزدِ Etherscan ، یک تبادل توکن در Uniswap در حال حاضر می تواند تا ۳۰ دلار هزینه داشته باشد. Cryptofees گزارش داده است که شبکه اتریوم دیروز مبلغ هنگفت ۳۲.۷ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است. این میزان ۹۸ درصد بیشتر از بیت کوین است.

 

ماه رکورد برای فروش NFT

با افزایش دوباره هیجان پیرامون آنها، توکن های غیرقابل تعویض علتِ افزایش کارمزد هستند. به گفته Nonfungible ، ماه آگوست بالاترین ماه از نظر فروش خواهد بود که تاکنون ۹۰۰ میلیون دلار در ۳۰ روز گذشته ثبت شده است.

بازار OpenSea که در زمینه NFT فعالیت می کند در حال حاضر با حدود ۵.۷ میلیون دلار کارمزد شبکه در ۲۴ ساعت گذشته پرمصرف ترین است. این میزان تقریباً ۲۱ درصد از کل کارمزد مورد استفاده شده اتریوم در روز گذشته را نشان می دهد. Axie Infinity ، که اخیراً در Coinbase لیست شده است ، نیز در حال حاضر ۹۳۳ هزار دلار کارمزد در طول ۲۴ ساعت گذشته مصرف کرده است.

حتی سرمایه گذاران NFT با توجه به کارمزدهای سنگین تراکنشها ، شروع به کاهش فعالیت خود کرده اند.

منبع
cryptopotato.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2222

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.