۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:36

SEC با Anchain.ai برای نظارت بر دیفای قرار داد ۱۲۵ هزار دلاری امضا کرد

01:04۰

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) قرارداد ۱۲۵ هزار دلاری با شرکت نظارتی بلاک چین آنچین(Anchain.ai) امضا کرد. به طور کلی، SEC به دنبال استفاده از Anchain.ai برای داشتن بینشی در مورد آنچه در جهان، در امور مالی غیر متمرکز (DeFi) اتفاق می افتد، است.

علاوه بر این، Anchain.ai با صرافی های متمرکز (cex) و مؤسسات مالی در معرض این دارایی ها نیز کار می کند. ارزش اولیه قرارداد ۱۲۵ هزار دلار است. با این حال، Anchain.ai می تواند پنج قرارداد سالانه دیگر با SEC امضا کند تا ۶۲۵ هزار دلار به دست آورد.

برای شروع، Anchain.ai کیف پول های مرتبط با مجرمان سایبری را زیر نظر دارد. علاوه بر این، موتور پیش بینی طراحی شده در آن، می تواند برای شناسایی آدرس ها و معاملات ناشناس که می تواند مشکوک باشد، مورد استفاده قرار گیرد.

ویکتور فنگ(Victor Fang)، مدیرعامل و هم بنیانگذار آنچین می گوید:

SEC بسیار مشتاق درک آنچه در دنیای دارایی های دیجیتال مبتنی بر قراردادهای هوشمند اتفاق می افتد، می باشد. بنابراین ما فناوری را برای تجزیه و تحلیل و ردیابی قراردادهای هوشمند، در اختیار SEC قرار می دهیم.

دیفای در حال حاضر بیش از ۸۲ میلیارد دلار دارایی را در زمان نگارش این مقاله مدیریت می کند. علاوه بر این، بزرگترین صرافی غیر متمرکز، Uniswap، به ارزش بیش از ۱.۸ میلیارد دلار ترکنش را در ۲۴ ساعت گذشته انجام داده است.

یی لی(Ye Li)، مدیر سرمایه گذاری موسسه مالی SIG، گفت:

Anchain.ai پیشرفتهای چشمگیری در توسعه فناوری امنیت رمزارز در بازار خود را داشته است تا بتواند تقاضای گسترده مشتریان را در زمینه رعایت مقررات و هوش معاملاتی برآورده کند.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2252

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.