۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:04

XRPL Labs : می توان نوع جدیدی از حساب را به مجموعه ابزار های XRPL اضافه کرد

01:52۰

XRPL Labs، تیم نرم افزاری که به توسعه پلتفرم بلاک چین XRP Ledger می پردازد، از یک پیشنهاد مهم رونمایی کرده است: می توان نوع جدیدی از حساب را به مجموعه ابزار های XRPL اضافه کرد.

حساب های Lite ممکن است در XRP Ledger فعال شوند
طبق اعلام رسمی که XRPL Labs در کانال های رسمی رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته، یک پیشنهاد استاندارد XLS-23d توسط گروه توسعه دهندگان ارائه شده است.

طبق GitHub این پروژه، به دارندگان XRP پیشنهاد می شود که نوع جدیدی از حساب XRP Ledger (حساب های Lite) را فقط با یک XRP افتتاح کنند، در حالی که هزینه افتتاح  حساب پس انداز  برای حساب های معمولی ۵ XRP است. (بعلاوه ۱۵ XRP قابل بازخرید)

Wietse Wind، توسعه دهنده اصلی آزمایشگاه XRPL اضافه کرد که قابلیت حساب های Lite محدود خواهد بود: آنها فقط از نگهداری، ارسال و دریافت کوین های XRP پشتیبانی می کنند. برای مثال نمی توان از آنها برای ایجاد پیشنهاد، چک و یا کانال های پرداخت استفاده کرد.

در صورت تصویب این پیشنهاد، منطق ذخیره سازی داده ها در XRP Ledger بهینه می شود:  فضای XRPL کمتری  توسط  حساب های Lite  مصرف می شود.

حساب های حمایت مالی ممکن است با یک XRP باز شوند
بخش دوم این پیشنهاد برای معرفی یک نوع حساب  حمایت مالی  ارائه می شود: این پیشنهاد، راه را برای کاربرانی که به صورت گروهی و حمایت شده از XRP Ledger استفاده می کنند، هموار می کند.

هنگامی که یک هولدر XRP، یک XRP برای حساب حمایت مالی پرداخت می کند، مشتریانش می توانند از آن استفاده کنند. در غیر این صورت، یک XRP می تواند توسط حامی بازخرید شود.

حساب های Lite را می توان با پرداخت هزینه های اضافی XRP به حساب های کامل ارتقا داد.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2279

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.