۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:18

تحلیل تکنیکال دوج کوین ۱۴۰۰/۰۶/۰۷

02:001۰

دوج کوین (DOGE) هفته جاری را مثبت شروع کرد تا اینکه با بازگشت گاوها در جمعه سریع به ناحیه ۰.۲۹ دلاری رشد کرد. بازارهای مالی تحت تاثیر اظهارات جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در اجلاس جکسون هول قرار گرفتند.آن چه که در نهایت نصیب بازار شد تقریبا یک عدم قطعیت در مورد ابهامات اخیر بود که به موجب آن روز جمعه بازار ارز های دیجیتال جهش یافت.

در همین حال ، با تلاش مجدد بیت کوین برای رسیدن به مرز ۵۰,۰۰۰ دلاری ، گاو های DOGE بار دیگر شانس خود را امتحان کردند.

هفتمین رمزارز بزرگ بازار در ۷ روز گذشته ۸ درصد افت کرد اما در حال حاضر پس از ثبت دو هفته قرمز متوالی ، به دنبال افزایش مجدد است.

این میم کوین از زمانی که در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) به سقف ۰.۳۵۵۲ دلاری رسید ،سقف ها و کف های پایین تری در نمودار روزانه خود ایجاد کرد. پرایس اکشن اخیر دوج کوین منجر به شکل گیری کنج نزولی شد ، که معمولاً الگویی برای تداوم صعود قیمت در نظر گرفته می شود.

گاوهای DOGE باید از مقاومت خط روند نزولی در ۰.۳۱۲۷ دلار عبور کنند تا روند صعودی خود را تثبیت کنند. سپس خریداران باید به سقف ۰.۳۵ دلاری توجه کنند.

بنابراین ، برای از سر گیری هر گونه روند صعودی ، DOGE باید با کندلی روزانه در بالای میانگین متحرک روزانه ۲۱ روزه (DMA) در ۰.۲۹۵۴ دلار بسته شود.

شاخص (RSI) در تایم فریم ۱۴ روزه کمی بالاتر از میزان ۵۰.۰۰ خود قرار دارد و از گاوهای DOGE همچنان حمایت می کند.

نمودار روزانه جفت ارز DOGE/USD

در صورت عقب نشینی قیمت ، دوج کوین با تقاضای اولیه ۰.۲۶۷۲ دلاری روبه رو خواهد شد ، جایی که ۱۰۰-DMA نزولی با آن همسطح است. توجه داشته باشید که قیمت از ۱۴ آگوست(۲۳ مرداد) زیر خط حمایت ۱۰۰-DMA بسته نشده است.

افزایش فشار فروش می تواند دوج کوین را در معرض خطر کاهش به خط روند پایینی کنج در ۰.۲۵۹۰ دلار قرار دهد.

با ثبیت قیمت زیر آن ، انتظار میرود روند نزولی به سمت ۵۰-DMA در ۰.۲۴ دلار پیش رود.

منبع
FXStreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2295

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.