۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:49

کمپین طرفداران دوج کوین می خواهند از حیوانات بی سرپرست حمایت کنند

02:00۰

انجمن PAWS Chicago، که یک سازمان غیرمالی می باشد، پناهگاه حیوانات را که به ایجاد جوامع حیوانات بدون کشتار اختصاص داده است، ایجاد نموده، اخیرا نیز کمپین طرفدان دوج کوین را راه اندازی کرده و پذیرش دوج کوین، بیت کوین، اتریوم و ۳۶ ارز رمزنگاری شده دیگر را برای اهدا آغاز کرده است.

در آستانه رونمایی از جدیدترین بیمارستان مدرن خود برای حیوانات بی سرپناه، این سازمان خودگردان مستقر در شیکاگو با آژانس خلاق Leo Burnett برای کمپین تبلیغاتی غیرحضوری که از فرهنگ رمزارزهای پرطرفدار استفاده می کرد، همکاری نمود و هدف آن ها جذب اهدا کنندگان بالقوه به سمت خودشان بود.

چشم لیزری ها نجات دهنده زندگی هستند

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، تقریبا ۵۹ میلیون آمریکایی دارای نوعی ارز رمزنگاری شده هستند که ۶۱ درصد در دو سال گذشته افزایش یافته است، و این کمپین که به تازگی راه اندازی شده است، به دارندگان ارزهای رمزنگاری شده با اهداء مستقیم از طریق کد QR که در آگهی ها نمایش داده می شود راهی معنادار برای استفاده از رمزارزهای خود ارائه می دهد.

سازمان نجات حیوانات با بیلبوردهای دیجیتالی که سگ ها با چشم های خود لیزر را شلیک می کنند، اهداء رمزنگاری را تبلیغ می کند.

بن دوسل (Ben Doessel)، مدیر خلاق در آژانس Leo Burnett، می گوید:

تیم ما این الگوی رفتاری را با PAWS شیکاگو، که دهه ها نیروی محرک در رفاه حیوانات بوده است، همراه کرد تا به دوستداران سگ ها راه جدیدی برای تأثیرگذاری واقعی ارائه دهد.چیزی که باعث شد ما از الگوی رفتاری چشم لیزری استفاده کنیم.

دوج کوین نجات دهنده می شود

دوسل با اشاره به نماد محبوب دوج که امسال شاهد افزایش محبوبیت و پذیرش بود، افزود: ظهور دوج کوین اثبات دیگری است که مردم سگ ها را دوست دارند.

ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، که اغلب مسئول تأثیرگذاری بر احساسات سرمایه گذاران است، تا حد زیادی به شهرت این توکن کمک کرد.

سوزانا هومن (Susanna Homan)، مدیرعامل PAWS شیکاگو می گوید:

ما مشتاق ارتباط با جامعه رو به رشد ارزهای رمزنگاری شده هستیم که می توانند به آینده رفاه حیوانات در شیکاگو و حفظ جان حیوانات کمک کنند.

منبع
Cryptoslate.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2302

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.