۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:39
visa

وایت پیپر ویزا NFT ها را به عنوان “رسانه ای امیدوارکننده برای مشارکت طرفداران” توصیف می کند

02:00۰

بر اساس یک وایت پیپر که اخیراً توسط ویزا (غول پرداخت جهانی) منتشر شده است، محرک پیشرفت ویزا در بازار NFT، ارزیابی آن به عنوان یک فناوری اصلی و توانایی آن در خدمت به عنوان “رسانه ای امیدوار کننده برای مشارکت طرفداران” می باشد.

نشریه ۲۳ آگوست توکن های غیرمثلی را به عنوان یک نوآوری مهم در طول همه گیری کرونا توصیف کرد. در همین حال، NFT ها در زمانی ظهور می کنند که طرفداران، مشتاق پیوستن به جوامع دیجیتالی با محوریت هنرمندان یا تیم های ورزشی مورد علاقه خود هستند.

ورزش های حرفه ای به ویژه تحت تأثیر این همه گیری قرار گرفتند و تخمین زده می شود که ۱۸ میلیارد دلار از درآمد لیگ های بزرگ جهان از دست رفته است. به گفته ویزا، این امر “نیاز به تنوع درآمدها و تمرکز بر فناوری برای جابجایی مشاغل و جلب توجه طرفداران” را بیشتر می کند.

از این نظر، NFT ها برای مجموعه داران، طرفداران، تیم ها، لیگ ها و استعدادها جذابیت دارد. به طور خاص، NFT ها می توانند به منابع اصلی مشارکت طرفداران، مدیریت ارتباط با مشتری و جریان درآمد جدید تبدیل شوند.

این وایت پیپر همراه با اعلامیه ویزا مبنی بر خرید اولین NFT خود (CryptoPunk 7610) به قیمت ۱۵۰،۰۰۰ دلار منتشر شد. CryptoPunk ها مجموعه ای از ۱۰،۰۰۰ NFT منحصر به فرد با اثبات مالکیت ذخیره شده در شبکه اتریوم هستند. در مجموع ۲۵۱۹ کلکسیون CryptoPunk در ۳۰ روز گذشته فروخته شد که ارزش خالص آن ها به مجموعاً ۴۶۷/۴ میلیون دلار می رسد. در آن دوره، بیشترین فروش مربوط به CryptoPunk 7252 بود که به مبلغ ۱۶۰۰ ETH یا ۴/۵ میلیون دلار فروخته شد.

با توجه به تمرکز روز افزون شرکت های پرداخت بر دارایی های دیجیتال، هجوم ویزا به NFT ها چندان تعجب آور نیست. این شرکت به تازگی با پلتفرم دارایی های دیجیتالی Zipmex موافقت کرده که یکپارچگی پرداخت های رمزارزی را در منطقه آسیا و اقیانوسیه ارائه دهد. در ژانویه سال جاری ، ویزا در تلاش برای حمایت از کلاس دارایی های دیجیتال، بر تعهد خود برای ایجاد پرداخت رمزارزی أکید کرده بود.

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2391

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.