۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:15

CryptoQuant : ماینر ها انتظار دارند که بیت کوین بالای ۴۸۰۰۰ دلار باقی بماند

01:48۰

گزارشات اخیر آژانس تحلیل داده های رمزارزی CryptoQuant و Glassnode نشان می دهند که در حالی که هش ریت بیت کوین به میزان قابل توجهی در حال بهبود است، ماینر های بیت کوین همچنان به اضافه کردن تجهیزات استخراج بیت کوین ادامه می دهند.

یک تحلیلگر تأیید شده CryptoQuant معتقد است که آنها انتظار دارند بیت کوین از سطح ۴۸،۰۰۰ دلار فراتر رود و آن را حفظ کند، بنابراین با وجود ممنوعیت استخراج رمزارزها در چین و چند کشور دیگر، آنها از ماه ژوئن (خرداد) تجهیزات خریداری می کنند.

در همین حال، هش ریت بیت کوین در حال بازیابی است.

ماینرها انتظار دارند بیت کوین به بیش از ۴۸،۰۰۰ دلار برسد

به گفته CryptoQuant، ماینر های چینی پس از مهاجرت به خارج از چین به کشورهایی مانند کانادا و قزاقستان، کار خود را از سر گرفته اند. آنها هش ریت بیت کوین را پس از کاهش شدید در ماه می (اردیبهشت)، هنگامی که دولت چین شروع به شکار ماینر ها کرد و آنها را از استفاده انرژی اضافی در مراکز قدرت این کشور منع کرد، افزایش دادند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط BitInfocharts، اخیراً هش ریت بیت کوین به سطح ۱۳۲/۳۵۱۱E (تا ۲۹ آگوست (۷ شهریور)) رسیده است، زیرا ماینرها دوباره در حال تایید تراکنش ها هستند.

تحلیلگر CryptoQuant توضیح می دهد که ماینرها دلالان پول هوشمند محسوب می شوند، زیرا توانایی آنها در پیش بینی قیمت بیت کوین بر سود آنها تأثیر زیادی می گذارد. آنها از ماه ژوئن (خرداد) تجهیزات استخراج بیشتری را خریداری کردند. این تحلیلگر معتقد است که آنها مشتاق بودند تا کار خود را از سر بگیرند، زیرا انتظار داشتند بیت کوین بعداً افزایش یابد.

جدای از آن، نمودار Glassnode نشان داد که بیت کوین در حال حاضر تقاضای انباشت زیادی دارد.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2450

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.