۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:14

رمزارز سندباکس (SAND) با ثبت رکورد قیمتی جدید ، از سطح ۱ دلاری عبور کرد

03:16۰

رمزارز سندباکس (SAND) روز گذشته از مرز ۱ دلاری عبور کرده و امروز نیز با ادامه روند صعودی خود ، سقف تاریخی جدیدی را در حدود ۱.۲۰ دلار به ثبت رساند.  در صورت تداوم مومنتوم صعودی ، افزایش به تارگت های بسیار بالاتری امکان پذیر است.

سندباکس آلت کوین دیگری از صنعت بازی های ویدیویی مبتنی بر بلاک چین و توکن های غیرمثلی (NFT) است که در این ماه سود های قابل توحهی را کسب کرد. در ۳۰ روز گذشته ، اکسی اینفینیتی (AKS) و آلیس (ALICE) به ترتیب ۷۴.۵ و ۴۴ درصد رشد کرده اند.

 

سود ۷۱۵ درصدی سندباکس

سقف تاریخی پیشین آن در ۲۸ مارس ۲۰۲۱(فروردین ۱۴۰۰) در ۰.۹ دلار ثبت شده بود. سپس این آلت کوین با افت ۸۴ درصدی مواجه شد و در ۲۲ ژوئن(۱ تیر) به کف ۰.۱۵ دلاری سقوط کرد.

از آن زمان ، قیمت این رمزارز، یک الگوی کف دوقلو صعودی شکل داد و روند صعودی خود را از سر گرفت. SAND مجدداً در ۲۴ ژوئیه(۲ مرداد) به سقف خود در ۰.۸۵ دلار رسید، اما این توکن مجدداً ۳۴ درصد اصلاح شد.

 

با این حال ، از هفته گذشته سندباکس روند صعودی خود را از سر گرفته است و دیروز هم با موفقیت از سقف های قیمتی خود عبور کرد و مرز ۱ دلاری را شکست. امروز نیز ، رکورد جدید ۱.۲۰ دلاری را به ثبت رساند و SAND از کف قیمتی ۲۲ ژوئن(۱ تیر) ، در عرض ۶۹ روز  ، ۷۱۵ درصد صعود کرده است.

روند صعودی فعلی با افزایش نشانه های تکنیکال صعودی تأیید می شود. شاخص RSI به سرعت وارد ناحیه گاوی خود شد . MACD به صورت پویا در حال افزایش است و اندیکاتور استوکاستیک (Stochastic) از میزان ۸۰ خود عبور کرده است.

الگوی فنجان و دسته ( Cup and Handle )

این روند همچنین توسط حجم معاملات و شاخص های تکنیکال تأیید شده است و به احتمال زیاد شاهد ادامه صعود قیمت در روز های آینده باشیم. معامله گر و تحلیلگر ارز دیجیتال ، @hey_shortman در توییتی ، نمودار SAND را منتشر کرد که در آن به الگوی فنجان و دسته اشاره می کند.

 

تارگت این الگو سطح ۱.۵۵ دلاری است که با محاسبه ارتفاع فنجان بدست می آید.

ناحیه بعدی واکنش احتمالی ، ناحیه ۱.۲۸ دلاری در حدود سطح اصلاحی ۱.۶۱۸ فیبوناچی است. از سوی دیگر ، تارگت بعدی ، ناحیه ای در نزدیکی ۲ دلار است که با سطح اصلاحی ۲.۶۱۸ فیبوناچی همسطح است.

 

جفت ارز SAND/BTC

علاوه بر عوامل مذکور ، نمودار جفت ارز SAND/BTC نیز روند صعودی فعلی را تایید می کند. در حال حاضر به سقف ۲۴ ژوئیه (۲ مرداد) ۲۴۹۳ satoshi (خط زرد) رسیده است. امروز ، این سطح به عنوان مقاومت شناسایی شد.

ساختار بلند مدت حاکی از روند صعودی است زیرا کف ها و سقف های قیمتی بالاتری به ثبت رسیده است.

 

بنابراین ، در صورت حفظ مومنتوم صعودی ، سندباکس می تواند با جفت ارز BTC  به رکورد جدیدی برسد. دو تارگت اصلی آن می تواند ۳۲۷۰ و ۳۷۵۰ satoshi باشد که به ترتیب با سطوح اصلاحی ۱.۶۱۸ و ۲ فیبوناچی همسطح است.

 

 

منبع
Beincrypto
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2482

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.