۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:04

تحلیل اکسی اینفینیتی (AXS) ۱۴۰۰/۰۶/۰۹

02:00۰

رمزارز اکسی اینفینیتی(AXS) پس از رشد ۷۹ درصدی از ۱۰ اوت(۱۹ مرداد) و ۱۱ اوت(۲۰ مرداد) ، در محدوده ی ثابتی در حال حرکت است. از ۲۱ اوت(۳۰ مرداد)، AXS سقف های قیمت پایین تری ایجاد کرد. خطوط روند با اتصال این نقاط نوسان ترسیم می شود و منجر به تشکیل یک مثلث متقارن می شود.

این الگوی تکنیکال حاکی از هیچ گونه جهتی نیست و می تواند به یکی از دو جهت بازار ختم شود. پس از آنکه قیمت از خط روند پایینی ویا بالایی عبور کند ، می توانیم از روند بعدی قیمت اطمینان حاصل کنیم. در حال حاضر ، قیمت اکسی اینفینیتی در حال حرکت به سمت مرز پایینی الگو است و این سطح می تواند منجر به افزایش مجدد فشار خرید شود.

اگر روند صعودی از این سطح از سر گرفته شود ، باید حداقل منجر به رشد ۱۰ درصدی قیمت تا خط روند بالایی شود. تنها با تبدیل خط روند ۷۷.۳۸ دلاری از مقاومت به حمایت ، می توانیم از موفقیت آمیز بودن شکست مقاومتی و شروع روند صعودی اطمینان حاصل کنیم.

در چنین حالتی ، الگوی مثلث متقارن ۲۴ درصد صعود به ۹۶.۴۳ دلار را پیش بینی می کند ، که با اندازه گیری فاصله بین نقاط نوسان ۱۵ اوت(۲۴ مرداد) تا ۲۱ اوت(۳۰ مرداد) , افزون مقاومت ۷۷.۳۸ دلاری حاصل می شود.

از سوی دیگر ، اگر فشار خرید با کاهش قیمت به سمت خط روند پایینی افزایش نیابد، نشان دهنده ضعف گاوها و کاهش بیشتر قیمت اکسی اینفینیتی است.

با بسته شدن کندلی ۶ ساعته زیر ۷۰.۰۲ دلار می توانیم از شکست حمایتی قیمت اطمینان حاصل کنیم که در طی آن ، قیمت با افت ۲۴ درصدی به ۵۲.۷۲ دلار می رسد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2554

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.