۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:24

نائومی اوساکا: دوج چیز جالبی است که شکوفا خواهد شد

02:19۰

نائومی اوساکا(Naomi Osaka)، تنیسور حرفه ای، پس از وارد شدن به دنیای NFT ها، اکنون چشم به رمزارزهای دیگر دوخته است. جالب اینجاست که دوج کوین(DOGE)، توجه او را به خود جلب کرده است نه بیت کوین(BTC).

دوج چیز جالبی است که شکوفا خواهد شد

به نظر می رسد شور و شوق این میم کوین  همچنان تأثیرگذار است زیرا نام مشهور دیگری به آن علاقه نشان داد. نائومی اوساکا، فوق ستاره تنیس در مصاحبه ای با بلومبرگ فاش کرد که او و نماینده اش اخیراً درباره دارایی های دیجیتالی صحبت کرده اند. تنیسور ۲۳ ساله مدافع عنوان قهرمانی US Open اظهار داشت که DOGE حتی قبل از این بحث توجه او را به خود جلب کرده بود:

من در واقع فقط با نماینده ام در مورد ارزهای رمزنگاری شده صحبت می کردم. می دانم که در فضای آنلاین، همه چیز در حال بزرگتر شدن است. من به یاد دارم که در مورد دوج کوین مطلبی خواندم… چیزی جدید و جالب که قرار است شکوفا شود.

اوساکا خاطرنشان کرد که ورزشکاران به طور کلی نمی توانند تا آخر عمر ورزش حرفه ای را ادامه دهند. با این اوصاف، آنها باید به آینده فکر کنند و ابزارهای مناسب سرمایه گذاری را برای پس از بازنشستگی از ورزش پیدا کنند.

به عنوان یک ورزشکار، حرفه ما چندان طولانی نیست و بنابراین من قصد دارم نسبت به آن هوشمندانه عمل کنم. لذت می برم وقتی نماینده ام به من می گوید فرصت هایی وجود دارد. و به طرز عجیبی، دوست دارم گاهی شکست کوچکی بخورم، زیرا باعث می شود بفهمم چه چیزی اشتباه پیش رفته است و چرا.

علی رغم اینکه دوج کوین به عنوان یک شوخی شروع شد، در حال حاضر یکی از دارایی های دیجیتال پیشرو از لحاظ سرمایه بازار است. نائومی اوساکا تنها فرد مشهوری نیست که تمایل خود را نسبت به آن نشان داد. ناگفته نماند که ایلان ماسک(Elon Musk) بیشتر شبیه فردی است که به طور متناوب اذهان عمومی را به سمت این میم کوین تحریک می کند.

در حالی که معاملات با بیت کوین و اتریوم کند است، مدیرعامل تسلا دوج کوین را به عنوان یک جایگزین، ستود. بعداً، در کنفرانس B-Word، فاش کرد که شخصاً روی رمزارز الهام بخش شیبا(Shiba Inu)، سرمایه گذاری کرده است.

اوساکا از اشتیاق NFT نیز تأثیر گرفت

جدا از Dogecoin، فوق ستاره تنیس همچنین به تازگی از مجموعه شخصی NFT خود رونمایی کرده است.

علاوه بر این، اوساکا به هیئت مشاوره پلتفرم NFT متعلق به تام بردی(Tom Brady) موسوم به Autograph پیوست. جایی که هفته گذشته دومین مجموعه توکن های غیرقابل تعویض خود را منتشر کرد.

 

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2586

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.