۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 01:04

تحلیل بیت کوین ۱۴۰۰/۰۶/۱۰

02:00۰

بیت کوین برای شکست سطوح قیمت بالاتر از محدوده مقاومت ۴۸۰۰۰ دلاری تلاش کرد. با این حال، BTC زیر میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ باقی ماند و در نزدیکی تراز ۴۸۲۵۰ دلار قرار گرفت.

پس از تشکیل بالاترین سطح قیمت در نزدیکی ۴۸۲۴۵ دلار، قیمت روند کاهشی دیگری را آغاز کرد، سطوح حمایتی ۴۷۵۰۰ و ۴۷۰۰۰ دلار را شکست و با قیمتی نزدیک به منطقه حمایتی ۴۶۵۰۰ دلار معامله شد. در حال حاضر نیز در نزدیکی سطح اصلاحی ۲۳.۶٪ فیبوناچی حرکت نزولی اخیر ۴۸۲۴۵ دلار به ۴۶۵۴۰ دلار در حال تحکیم است.

علاوه بر این، در حال حاضر بیت کوین با قیمتی کمتر از ۴۸۰۰۰ دلار (۴۷۳۰۷ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می شود. در روند نزولی، یک حمایت بسیار مهم در نزدیکی منطقه ۴۶۵۰۰ دلار وجود دارد.

 

در صورتی که شاهد شکست نزولی قیمت زیر منطقه حمایتی ۴۶۵۰۰ دلار باشیم، احتمال ریزش بیشتر قیمت وجود خواهد داشت. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۵۵۰۰ دلار است و پایین تر از این سطح، قیمت می تواند تراز ۴۵۰۰۰ دلار را دوباره تاچ کند. هرگونه کاهش بیشتر قیمت زمینه را برای کاهش بیشتر به سمت ۴۲۰۰۰ دلار فراهم می کند.

اگر بیت کوین بالاتر از محدوده حمایتی ۴۶۵۰۰ دلار باقی بماند، می تواند حرکت صعودی جدیدی را آغاز کند. اولین مقاومت در این روند صعودی نزدیک به سطح ۴۷۴۰۰ دلار است که خود آن به سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی حرکت نزولی ۴۸۲۴۵ دلار به ۴۶۵۴۰ دلار نزدیک است.

مقاومت اصلی اکنون نزدیک به سطح ۴۸۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (ساعتی) شکل می گیرد. شکست قاطع قیمت بالاتر از سطح ۴۸۰۰۰ دلار می تواند راه را برای افزایش بیشتر در آینده نزدیک هموار کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۶۵۰۰ و ۴۵۰۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۷۴۰۰ و ۴۸۰۰۰ دلار

 

 

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2615

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.