۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:47

به گفته مدیر عامل Binance.US، ژائو، این صرافی می تواند سه سال دیگر عمومی شود‼️

01:56۰

چانگ پنگ ژائو (Changpeng ‘CZ’ Zhao)، مدیرعامل یکی از بزرگترین صرافی های جهان، بایننس، می گوید بخش وابسته به ایالات متحده در سه سال آینده به دنبال عرضه اولیه عمومی است.

بر اساس گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری The Information، ژائو گفت:

بایننس آمریکا فقط با دنبال کردن رد پای برایان آرمسترانگ، کاری را که کوین بیس انجام داد انجام می دهد.

این اقدام برای انتشار عمومی می تواند یک مزیت برای نام تجاری بایننس باشد، زیرا چندین کشور تحقیقات در مورد بایننس را اعلام کرده یا هشدارهایی را منتشر کرده اند.

سخنگوی بایننس طی گزارشی با CoinDesk تأیید کرد که ژائو در مصاحبه ای با نشریه یک جدول زمانی پیش بینی شده را فاش کرده و بر عوامل وابسته به بازار برای عمومی شدن تاکید کرد.

در طول مصاحبه در مورد حس واضحی از زمان عرضه اولیه بایننس بخش آمریکا، ژائو در پاسخ به این سوال، گفت که این بستگی به رشد کسب و کار دارد.

وی گفت:

بنابراین اگر تجارت بتواند طی سه سال آینده به طور مداوم رشد کند، پس سه سال برای IPO کافی است.اگر بازار نزولی طولانی مدت وجود داشته باشد، نمی دانم، شاید سه یا پنج سال، ممکن است کمی طولانی تر باشد.

ژائو برای اولین بار این ایده را مطرح کرد که شرکت وابسته به ایالات متحده در زمان حضور او در رویداد ارائه برنامه برای آینده در ماه ژوئیه (تیر) به دنبال IPO بود. جدول زمانی بستگی زیادی به عوامل متعددی از جمله تأیید مقررات دارد.

بر اساس این گزارش، بایننس آمریکا همچنین به دنبال اتمام دور وسیع بودجه خصوصی طی دو ماه آینده است که باعث می شود مدیرعامل صرافی کنترل هیئت مدیره وابسته به ایالات متحده را کاهش دهد.

در اوایل سال جاری، مدیرعامل گفت که بایننس مادر قصد ندارد بورس عمومی شود، زیرا دلیل آن راحتی رشد و ذخایر نقدی آن است.

منبع
Coindesk.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2749

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.