۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:44

روی آوردن نامزدهای شهرداری نیویورک به رمز ارز ها

01:37۰

نامزدهای شهرداری نیویورک به عنوان بخشی از وعده های انتخاباتی خود، به رمزارزها روی آورده اند.

کورتیس سیلوا(Curtis Silwa)، نامزد جمهوری خواه دیروز در توییتر نوشت:

به عنوان شهردار شهر نیویورک، من نیویورک را به رمزارز-دوست ترین شهر در کشور تبدیل خواهم کرد. مالیات بر دارایی، جریمه و کارمزدها با رمزارز قابل پرداخت خواهد بود.ما خودپردازهای رمزارز بیشتری راه اندازی می کنیم و مشاغل را تشویق می کنیم تا کریپتو را بپذیرند. ما باید اقتصاد خود را مدرن کنیم و آن را برای همه در دسترس قرار دهیم.

توییت سیلوا که همراه با گرافیکی از خودپردازهای دوج کوین، اتریوم، بیت کوین و ریپل همراه بود، اولین باری نیست که یک نامزد شهرداری شهر نیویورک از حوزه کریپتو برای تبلیغات انتخاباتی، استفاده می کند.

اریک آدامز(Eric Adams)، نامزد برتر حزب دموکرات نیویورک، متعهد شد که شهر نیویورک را به مرکز بیت کوین تبدیل کند.

ما قصد داریم تجارت را به اینجا بیاوریم. ما می خواهیم به مرکز علم زندگی، مرکز امنیت سایبری، مرکز اتومبیل های خودران، هواپیماهای بدون سرنشین و مرکز بیت کوین تبدیل شویم.

در مورد آدامز، به نظر می رسد تعهد به طرفداری از رمزارز، بخشی از تلاش گسترده تری برای مدرن سازی شهر و استقبال از فناوری های جدید است، نه این که به طور انحصاری فقط برای ترویج رمزارزها تلاش کند.

اندرو یانگ(Andrew Yang)، نامزد شهرداری و نامزد سابق دموکرات ریاست جمهوری نیز مثال دیگری از این ماجرا است. وی در ماه فوریه(بهمن۱۳۹۹) گفت:

من به عنوان شهردار شهر نیویورک، در راستای تبدیل شهر به قطب بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده، سرمایه گذاری خواهم کرد.

 

 

منبع
Decrypt.co
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2796

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.