۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:39

هشدار کلاهبرداری: توکن های FLR که توسط کیف پول مبتنی بر Stellar ارائه می شوند، جعلی هستند

01:44۰

Flare Networks، تیم نرم افزاری و توسعه دهنده Flare، بلاک چین سازگار با EVM، در مورد کلاهبرداری جدیدی که علاقه مندان این شبکه را هدف قرار می دهد، هشدار داد.

تاکنون هیچ توکن FLR به صورت قانونی عرضه نشده است
طبق اعلام رسمی تیم Flare که در حساب اصلی توییتر خود به اشتراک گذاشته شده است، شخصی با جعل هویت Flare، توکن های Spark (FLR) تقلبی را ارائه می دهد.

Spark (FLR) های جعلی در Lobstr، یک کیف پول متمرکز بر بستر Stellar، به فروش می رسند. علاوه بر این، FLR تنها توکن جعلی ارائه شده توسط این کلاهبرداران نیست.

Flare Networks تأکید می کند از آنجا که بلاک چین Flare هنوز در شبکه اصلی راه اندازی نشده است، توکن اصلی FLR آن به هیچ وجه قابل خرید نیست.

تنها راه کسب درآمد از پیشرفت Flare در حال حاضر خرید IoU های FLR است. این دارایی ها در سه صرافی متمرکز موجود است: Bitrue ،ZB.com و Poloniex.

زیرساخت Flare (FLR) قدرت می گیرد
تیم رولی (Tim Rowley)، از علاقمندان به Flare و مالک FTSO.AU، “ارائه دهنده اوراکل” Flare، تأکید می کند که قیمت IoU های مبتنی بر FLR هیچ ارتباطی با قیمت FLR “واقعی” در هنگام عرضه ندارد.

همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شده بود، قبل از انتشار اصلی Flare (FLR)، “شبکه قناری” Songbird (SGB) کار خود را آغاز می کند.

در همین حال، خدمات بیشتر برای نمایندگان FLR، باعث جذب مشتریان می شود. دیروز، سرویس Use Your Spark پشتیبانی از پخش قیمت بسیاری از جفت های تجاری، از جمله توکن های FLR و XRP را اعلام کرد.

منبع
U.Today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2829

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.