۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:16

ریس ویترسپون اتریوم خرید، پاریس هیلتون عشق خود را به بیت کوین، نشان می دهد

02:00۰

بازار ارزهای رمزنگاری شده همچنان در حال رشد است و به عنوان یک صنعت چند تریلیون دلاری، همچنان توجه افراد مشهور را به خود جلب می کند. در اوایل امروز، بازیگر و کارآفرین محبوب ریس ویترسپون(Reese Witherspoon)، اولین خرید اتریوم(ETH) خود را اعلام کرد، در حالی که پاریس هیلتون(Paris Hilton) حمایت خود را نسبت به بیت کوین(BTC) نشان داد.

ریس ویترسپون مقداری ETH خرید

لورا جین ریس ویترسپون، متولد نیواورلئان ایالت لوئیزیانا، بازیگر، تهیه کننده و کارآفرین آمریکایی است. او برنده جایزه اسکار است، دو جایزه گلدن گلوب دارد و اخیراً سرمایه گذار رمزارزها شده است. این بازیگر برای برجسته کردن اولین خرید اتریوم خود به توییتر رفت.

جامعه ارزهای رمزنگاری شده از او استقبال گرمی کرد. کامنت ها، از اسامی مشهور مختلف که از او خواسته بودند تا در پادکست ها با آنها مصاحبه کند، تا حساب های رسمی صرافی های رمزارز که حرکت او را ستایش می کردند، متغیر بود.

پاریس هیلتون عاشق بیت کوین است

توییتر کریپتو، امروز شاهد مشارکت دیگری از سوی فردی شناخته شده در جهان یعنی پاریس هیلتون بود. این زن تاجر، مدل، خواننده و بازیگر، مدتی است حمایت خود را نسبت به رمزارز پرچمدار نشان می دهد.

در حقیقت، طرفدار برجسته بیت کوین، مکس کایزر(Max Keiser)، فراتر رفت و اظهار داشت که BTC در واقع پاریس هیلتون را نجات داده است. وی مدتی پیش چنین نوشت:

 او در مسیری شیطانی بود. حالا، او نجات یافته است. با تشکر از ساتوشی.

اخیراً، هیلتون در پاسخ به یک پست مایکل سیلور که می گوید:

الماس ممکن است بهترین دوست شما باشد، اما بیت کوین برای همیشه است، او عاشق بیت کوین است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2887

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.