۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:21

BBVA بانک سوئیس یک کیف پول رمزنگاری شده راه اندازی میکند

01:19۰

بر اساس اعلام BBVA، غول بانکی سوئیس، این بانک به زودی یک حساب سرمایه گذاری دیجیتالی با ویژگی های یک کیف پول رمزنگاری را راه اندازی می کند.

این حساب جدید سرمایه گذاری دیجیتال، New Gen نام دارد و به کاربران آن اجازه می دهد تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار، یورو یا فرانک سوئیس به آن واریز کنند. افراد برای دستیابی این حساب ملزم هستند یک فرم آنلاین را پر کرده و یک تماس ویدیویی برای شناسایی برقرار کنند. پس از آن، کاربران می توانند از کیف پول رمزنگاری شده جدید BBVA خود برای ذخیره، پیگیری، خرید و فروش بیت کوین در اپلیکیسن BBVA استفاده کنند.

خاویر روبیو (Javier Rubio)، مدیر راهکارهای مشتری محور BBVA سوئیس، در بیانیه ای گفت :

این حساب جدید ایده های زیادی ارائه می دهد تا هر مشتری بتواند در زمینه های مورد علاقه خود و مطابق با اصول و ضوابط مورد نظر خود، بدون هیچگونه مانعی، با یکی از رقابتی ترین نرخ های ممکن در سیستم بانکداری سوئیس و ضمانت تمام و کمال BBVA برای سرمایه گذاری اقدام کند.

بانک BBVA اقدامات خود در راستای افزودن خدمات کیف پول دیجیتالی، خدمات کاستودی بیت کوین و خدمات معاملات آن را در ماه ژوئن (اواخر خرداد) آغاز کرد. به این ترتیب، این بانک سوئیسی به زمره شرکت های بزرگی مانند گلدمن ساکس، مورگان استنلی و دیگر موسسات مالی بزرگی پیوسته است که امسال برای ارائه خدمات رمزنگاری اقدام کرده اند.

 

 

منبع
theblockcrypto
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2919

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.