۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:38

داده های جدید نشان می دهد که سهم مشاغل رمزارزی و بلاکچین در ۱۰ ماه ۱۱۸ درصد افزایش یافته است

02:00۰

با جمع آوری جدیدترین داده ها در مورد بازار کار ارزهای دیجیتال و بلاکچین ، یک گزارش جدید نشان می دهد که سطوح بالاتر پذیرش نهادی باعث افزایش تقاضا برای تخصص در این بخش شده است.
بر اساس وب سایت استخدام، به نقل از IT Times کره -تا اواسط ژوئیه ۲۰۲۱ (تیر)، سهم کلی پست های شغلی رمزارزی و بلاکچین در این پلتفرم در مقایسه با اوایل سپتامبر ۲۰۲۰(شهریور۱۳۹۹) ۱۱۸ درصد افزایش یافته است.
این رشد محکم همچنین با تغییر در نقش های مورد نظر همراه شده است ، به طوری که سهم پست های مدیریتی در رمزارزی و بلاکچین ۲۹.۸۷٪ نسبت به سال قبل از ۱۶ ژوئیه (۲۵ تیر)افزایش یافته است. حساب های منابع انسانی در همان زمان ۲۰۰ درصد افزایش یافته است ، در حالی که مشاغل توسعه نرم افزار به ۲۹.۷ درصد از کل پست های رمزارزی و بلاکچین کاهش یافته است.گزارش شده است که تمام داده های مربوط به تخصیص نقش ها از شبیه ساز Crypto Parrot گرفته شده است.

نقش های مرتبط با بلاکچین نسبت به سایر پست های فناوری دارای حقوق بالاتری هستند ، زیرا دانش قوی در زمینه رمزارزی همراه با تخصص در اقتصاد لجر و برنامه نویسی شی گرا را در سایر زمینه ها می طلبند. در حالی که رمزارز و بلاکچین – حتی دیفای – به طور پیوسته در موسسات آموزشی مورد توجه قرار گرفته است ، این گزارش ادعا می کند که بسیاری از توسعه دهندگان در این بخش تا حد زیادی خودکار تشخیص داده می شوند و نشان می دهد که دانشگاه ها و برنامه ها در حال عقب ماندگی هستند.
این گزارش همچنین ادعا می کند که اتکا به کارمندان از راه دور در طول پاندمی می تواند برای صنعتی که به دنبال تمرکززدایی است ، مناسب باشد و توسعه دهندگان و محققان اصلی را تشویق کند تا در پروژه های مختلف با شرکا و کارفرمایان متعددی مشارکت کنند.

در بخش خصوصی ، شرکت مدیریت دارایی Fidelity Investments قصد دارد ۷۰ درصد نیروی کار خود را افزایش دهد ، JP Morgan شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای توسعه دهندگان نرم افزار متمرکز بر بلاک چین کرد و آمازون به دنبال کسی بود که ارز دیجیتال خود را رهبری کند.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=2924

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.