۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 01:00

معرفی ۱۰ بازی تحت بلاکچین برای کسب درآمد

11:00۰

بازی بخشی از فرهنگ بشر است. به عنوان یک صنعت ، تحلیلگران پیش بینی می کنند که بازی های دیجیتالی در سال ۲۰۲۴ ، ۲۱۸.۷ میلیارد دلار درآمد داشته و بیش از آنچه می دانیم بر زندگی مردم تأثیر خواهد گذاشت. جدا از توسعه بازی ها ، رقابت در eSports ، خرید و فروش اقلام درون بازی و میزبانی مسابقات می تواند میلیون ها دلار برای شما پول سازی کند.

در گذشته ، بازی های ویدئویی مورد توجه منتقدان قرار می گرفت زیرا آنها ادعا می کردند که بازی برای مردم مضر است. با این حال مطالعات اخیر نشان می دهد که مزایای زیادی برای بازی وجود دارد. گذشته از آن ، سازمان بهداشت جهانی نیز موضع متضاد خود را در مورد بازی های ویدئویی تغییر داده است و در شرایط همه گیری کرونا ، این بازی ها را برای جلوگیری از شیوع ویروس تجویز کرده است.توانایی کسب درآمد از طریق بازی را هم اضافه کنید و در حال حاضر ، این نوع سرگرمی علاوه بر فروش بازی های ویدئویی ، کمک بیشتری به اقتصاد جهانی می کند.

 

بازی های تحت بلاکچین

پیشرفت تکنولوژی ، دنیای بازی های کامپیوتری را در یک مسیر مثبت نشان می دهد. ظهور یک سبک بازی انقلابی مثل بازی برای کسب درآمد (Play To Earn) اجتناب ناپذیر بود. از طریق بلاک چین ، گیمرها نیازی به بازی تمام وقت یا حرفه ای برای کسب درآمد ندارند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند رایانه شخصی یا دستگاه های تلفن همراه آنها و تمایل آنها برای گذراندن زمان برای بازی است.

اکنون که می توانید با بازی درآمد کسب کنید ، گیمرها تمایل دارند بپرسند که کدام بازی ها به احتمال زیاد درآمد خواهند داشت. گزینه های بازی بلاک چین زیادی وجود دارد ، اما تیم ما ۱۰ بازی برتر را برای کسب درآمد در حین بازی انتخاب کرده است.

 

Town Star .10

توکن مورد استفاده: GALA

سایت: app.gala.games

از بنیانگذاران شرکت Zynga و ذهن های درخشان در پشت بازی های FarmVille و Words With Friends ، بازی بزرگ بعدی Town Star خلق شده است. این بازی به سرعت توجه گیمرها را به خود جلب کرد ، به خصوص کسانی که بازی FarmVille را دوست داشتند. برای انجام بازی باید به صورت مکرر به شهر خود در بازی برگردید و درآمد کسب کرده و پاداش دریافت کنید. بازی با انتخاب یک زمین خالی برای تملک آغاز می شود. از نظر استراتژیک ، شما باید زمین خود را به درستی انتخاب کرده و در نهایت شهر خود را بسازید. بازی از شما می خواهد که یک چرخه شش روزه را تکمیل کنید ، سپس نقشه جهان  درون بازی را پس از آن تکمیل کنید. نه تنها نقشه جهان پس از شش روز Reset می شود ، بلکه دستاوردهای بازیکن نیز  Reset می شود. در هر چرخه شش روزه ، بازیکن NFT ، توکن GALA و موارد دیگر را دریافت می کند.

townstar

Revomon .9

توکن مورد استفاده: REVO

سایت: revomon.io

Revomon یک RPG آنلاین است که با استفاده از جدیدترین فناوری مانند NFT ، یک تجربه همه جانبه واقعیت مجازی را ارائه می دهد. با این کار ، Revomon به بازیکنان این امکان را می دهد که واقعاً ارزش بازی های بلاک چین را احساس کنند. Revomon در حال حاضر در نسخه آلفا در دسترس است. این بدان معناست که بازی هنوز در حال گسترش می باشد ، همین امر در مورد درآمد هنگام بازی نیز صدق می کند. در حال حاضر ، تیم سازنده درحال کار بر روی نسخه بعدی بازی است که فناوری سه بعدی و NFT را ادغام می کند. با چندین ویژگی گنجانده شده در بازی مثل جنبه اجتماعی ، خط داستانی و رقابت بین کاربران بازی می تواند به رشد خوبی دست یابد . Revomon به بازیکنان کمک می کند تا ارزدیجیتال را در یک بازار امن و مطمئن بدست آورند. هملنطور که گفته شد فعلا از بازی نمی توان دآمد کسب کرد تا نسخه اصلی بازی انتشار یابد ولی آینده بازی بسیار روشن است و باید آن را زیر نظر داشت.

revomon

Splinterlands .8

توکن مورد استفاده: SPS

سایت: splinterlands.com

بعدی در لیست Splinterlands است. با Splinterlands ، بازیکنان می توانند کارت هایی با ویژگی و توانایی های مختلف جمع آوری کنند. از این کارت ها برای نبرد با سایز بازیکنان از طریق مسابقات مبتنی بر مهارت استفاده می شود. Splinterlands که با بلاک چین ادغام شده است ، به بازیکنان اجازه می دهد دارایی های خود را خریداری ، فروش و معامله کنند. کسب پاداش از مسابقات عادی و رده بندی (Rank) و ماموریت ها به بازیکنان اجازه می دهد تا به راحتی درآمد کسب کنند. در حقیقت ، Splinterlands با بلاک چین Ethereum ، Tron و WAX سازگاری متقابل دارد. همچنین از کیف پول رمزنگاری Hive استفاده می کند که هنگام ثبت نام در بازی به طور خودکار اعتبارات درون بازی شما را ذخیره و نگه داری می کند.

spliterland

Sorare .7

توکن مورد استفاده: SOR , ETH

سایت: sorare.com

مطمئناً طرفداران فوتبال این بازی را دوست خواهند داشت. بطور کلی این بازی یک پلتفرم NFT مبتنی بر دنیای فوتبال در بستر بلاکچین اتریوم می باشد. این بازی یک بازی جمع آوری کارت است که بازیکنان فوتبال از سراسر جهان را شامل می شود. با این مجموعه های جمع آوری شده ، کاربر می تواند یک تیم فوتبال مجازی تشکیل دهد و در لیگ های مختلف با دیگران رقابت کند. بازی بر اساس واقعیت طراحی شده است. از این رو ، به بازیکن اجازه می دهد تا ترکیب بندی تیم را شخصی سازی کنند، کاپیتان انتخاب کنند و امتیاز بدست آورد. کارتهای قابل جمع آوری در بازی دارای سطوح منحصر به فرد و کمیابی هستند. با پیروزی در هر بازی می توانید جوایز هفتگی را کسب کنید تا سطح خود را بالا ببرید و به دسته های بالاتر برسید. بازیکن  Sorare می تواند با استفاده از استاندارد توکن ERC-721 در اتریوم کارت بفروشد ، بخرید یا مبادله کند.

sorare

Alien Worlds .6

توکن مورد استفاده: Trilium در ERC-20/BEP-20/WAX

سایت: alienworlds.io

Alien Worlds یک متاورس نوظهور NFT DeFi است که رقابت و همکاری بین بازیکنان را ارائه می دهد. در این بازی می توان یک سیاره را اداره کرد و پس از آن به رئیس شورای سیاره ای تبدیل شد. یک بازیکن می تواند کارت های NFT و یا معدن Trilium در بازی بدست آورد و با نبرد با سایر بازیکنان و انجام ماموریت های درون بازی پاداش کسب کند. شخص باید در انتخاب ، خرید و مونتاژ NFT ها برای بازی استراتژی داشته باشد ، زیرا می تواند به طور کامل بر جهت بازی تأثیر بگذارد.

alienw

CryptoBlades .5

توکن مورد استفاده: SKILL

سایت: cryptoblades.io

Cryptoblades یکی از بازی های نقش آفرینی NFT است که توسط شرکت معروف Riveted Games توسعه داده شده است. CryptoBlades با قدرت بلاک چین به یک بازی قوی تبدیل شده است که بازیکنان می توانند از آن پاداش های بلندمدت دریافت کنند. برای بازی CryptoBlades  به اتصال به اینترنت نیاز دارید. یک بازیکن می تواند NFT (سلاح ها و شخصیت های) خود را با فروش و تجارت آنها در بازار درون بازی مدیریت کند. در CryptoBlades ، توکن مورد استفاده SKILL است. یک بازیکن هر زمان که بر حریف خود پیروز شود ، توکن های SKILL را به دست می آورد. از آنجایی که این بازی آنلاین است ، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که با بیشتر بازی کردن سریعتر پیشرفت کنند. علاوه بر این ، بازیکنان همچنان تشویق می شوند که بازی را انجام دهند زیرا درآمد از آن آسان است.

blade

Lost Relics .4

سایت: lostrelics.io

Lost Relics یک بازی نقش آفرینی اکشن و ماجراجویی است که توسط بلاک چین اتریوم پشتیبانی می شود. این بازی یکی از معروف ترین بازی های NFT امروز است که بازیکنان به راحتی می توانند پاداش هایی مانند سکه طلا و سایر اقلام بلاک چین را در آن به دست آورند. علاوه بر این ، به دلیل نادر بودن این اقلام در بازارهای عمومی ، با قیمتهای بالا قابل معامله می باشند. برای انجام بازی ، شما باید با هیولاها مبارزه کنید ، ماموریت های خود را تکمیل کنید ، به سیاه چال ها حمله کنید و تا آنجا که می توانید اقلام کمیابی که در بازی گنجانده شده است را جمع آوری کرده و از این طریق درآمد کسب کنید. همچنین بازیکنان می تواند موارد ارزشمندی را از طریق ماموریت های درون بازی به دست آورند.

lost

Axie Infinity .3

توکن مورد استفاده: AXS

سایت: axieinfinity.com

Axie Infinity بازی ای است که اصطلاح “بازی برای کسب درآمد” را رواج داد و به عنوان اولین بازی که رویای کسب درآمد از طریق بازی را برای بسیاری از گیمرهای دنیا محقق کرد. این بازی به کاربران امکان خرید ، فروش ، پرورش موجودات Axie را می دهد. این موجودات زیبا و گرد NFT هستند که دارای مهارت های مختلفی می باشند که می توانید در نبرد از آنها استفاده کنید. در بازی ، می توانید از دو حالت Adventure (بازی با رقیب غیر واقعی و مرحله ای) و PVP (بازی با پلیر های واقعی و رقابتی) یکی را انتخاب کنید و به مبارزه بپردازید. در بازی  می توانید با پیروز شدن در رقابت ها رمزارز SLP به دست آورید.  SLP  مخفف Smooth Love Potion می باشد و برای پرورش اکسی ها به آن نیاز دارید. همچنین می توانید SLP را از طریق مبادلات رمزنگاری به فیات و پول تبدیل کنید. Axie Infinity در حال حاضر سریع ترین بازی در زمینه توسعه بلاکچین Play to Earn است. در حال حاضر، بازی روزانه بیش از یک میلیون کاربر فعال دارد.

axie

Illuvium .2

توکن مورد استفاده: ILV

سایت: illuvium.io

Illuvium بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است وبه شما این امکان را می دهد که ETH کسب کنید. این یک بازی نقش آفرینی سه بعدی با یک خط داستانی خوب و چشم اندازی باز و قابل کشف است. ویژگی منحصر به فرد در مورد Illuvium ، ایلوویال ها (Illuvials) هستند. ایلوویال ها موجودات درون بازی هستند که دارای ویژگی های متمایز می باشند. علاوه بر این ، هر کدام منحصر به فرد بوده و قدرت های مختلفی دارند. در بازی ، شما مثل بازی اکسی اینفینیتی با بازیکنان دیگر مبارزه می کنید و می توانید این موجودات را در بلاک چین جمع آوری و اگر خواستید با دیگر بازیکنان مبادله کنید.

illovium

My DeFi Pet .1

توکن مورد استفاده: DPET

سایت: mydefipet.com

My DeFi Pet ممکن است یکی از امیدوار کننده ترین بازی های NFT در حال حاضر باشد. این بازی دارای مکانیزم های سوددهی مناسب برای بازیکن است و بسیار شبیه به Axie Infinity می باشد. My DeFi Pet همچنین شامل سیستم های پرورش ، تکامل و نبرد نیز هست. توکن بازی DPET است و می توانید از این توکن برای خرید و فروش حیوانات خانگی ، ارتقاء هیولاها و حتی باز کردن ویژگی های آنها استفاده کنید. البته به غیر از توکن ها ، می توانید پاداش های دیگری نیز با انجام مراحل و ماموریت ها از بازی بگیرید. با این حال بازی هنوز درنسخه بتا است و کاربران نمی توانند از پتانسیل کامل بازی استفاده کنند. با توجه به Road Map سازنده انتظار می روند که ویژگی های بسیاری به بازی در آینده اضافه شود.

mydefi

 

این بود ۱۰ تا از بازی های NFT و Play To Earn که امروزه مورد توجه کاربران قرار گرفته اند. در ابتدا ، بازی های آنلاین ساخته شدند تا به ما فرصت دهند تا با دوستان خود سرگرم شویم. امروزه به لطف بازی های بلاکچین ، می توانید در حین انجام کاری که دوست دارید درآمد هم کسب کنید.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3095

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.