۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 14:05

میلیاردر، ایوان لوثرا، به صرافی غیرمتمرکز سولانا پیوست

02:44۰

میلیاردر مشهور، ایوان لوثرا (Evan Singh Luthra)، یکی از شناخته شده ترین افرد در حوزه های فناوری و کارآفرینان جوان در هند، به عنوان سرمایه گذار و مشاور به پروژه دیفای مستقر در سولانا پیوست.

Soldex.ai در بستر سولانا با همراهی ایوان لوثرا اجرا می شود

ایوان لوثرا، سرمایه گذار کهنه کار ارزهای رمزنگاری شده، که از سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۳) در فضای Web3 فعالیت می کند، جزئیات آخرین دور سرمایه گذاری خود را به اشتراک گذاشت.

در میان سرخوشی بی نظیر در اطراف سولانا، موفق ترین قاتل اتریوم تا کنون، او بودجه راهبردی مبادله غیرمتمرکز سولانا، Soldex.ai را رهبری کرد. این پلتفرم خود را به عنوان یکی از اولین صرافی های غیرمتمرکز (DEXes) معرفی می کند که با قراردادهای هوشمند سولانا به صورت زنده اجرا می شود.

Soldex.ai پیچیده ترین مشکلات صرافی های غیرمتمرکز مدرن، مانند تطبیق سفارش، کمبود نقدینگی، کاهش قیمت و غیره را مورد بررسی قرار خواهد داد. این صرافی از آخرین شیوه های AI و ML برای اطمینان از UX/UI بی نظیر برای مشتریان خود استفاده می کند.

Soldex.ai توکن بومی خود SOLX را راه اندازی می کند، که به عنوان عنصر ستون فقرات توکنومیک آن طراحی شده است. این نهاد به عنوان دارایی سودمند و حکومتی عمل می کند تا به معامله گران اجازه دهد در هزینه ها صرفه جویی کنند و در مهمترین همه پرسی ها در مدیریت پروتکل شرکت کنند. همچنین، رمزارز SOLX برای آن دسته از مشتریان Soldex.ai که مایل به دریافت سهمی از هزینه های محصول هستند در دسترس خواهد بود.

کارآفرین، سرمایه گذار، تأثیرگذار، نظاره گر

این اعلامیه پس از افزایش چشمگیر قیمت و کاربرد سولانا منتشر شده است. همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شده بود، آخرین جهش پس از دور مالی ۳۱۴ دلاری سولانا انجام شد که توسط گروهی از VC های سطح بالا رهبری می شد.

آقای ایوان لوثرا بیشتر به دلیل سرمایه گذاری در مراحل اولیه خود در Eaze.com و Wheely’s Cafe، اکوسیستم خدمات تحویل برجسته و حق رای دادن کافی شاپ با ۱۰۰۰ فروشگاه در بیش از ۴۰ کشور شناخته شده است. در بخش بلاکچین، وی از پلتفرم تغییر بازی Hashgraph.com و همچنین Admix.in ،JoshTalks  ،FTcash  ،LESGO ،Sobu Group و دیگر استارت آپ های انقلابی پشتیبانی کرده است. او به همراه صندوق Almora، در دور نخست GladAge Care سرمایه گذاری کرده است.

حرفه او به عنوان سخنران با ظاهر TedX در ۱۷ سالگی آغاز شد. او قبلا یکی از سخنرانان اصلی رویدادهایی بود که توسط سازمان های مختلف از سازمان ملل متحد تا Blockchain Life برگزار می شد.

همچنین، او به دلیل محبوبیت چشمگیر خود در شبکه های اجتماعی مشهور است. او بیش از سه میلیون فالوور اینستاگرام و مخاطبان میلیونی در شبکه های اجتماعی مختلف دارد. آقای ایوان لوثرا پیروان خود را در زمینه بلاک چین، تمرکززدایی، امور مالی شخصی، سرمایه گذاری، فناوری اطلاعات و مباحث فناوری اطلاعات آموزش داده است.

 

منبع
U.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3101

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.