۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:52

سختی استخراج اتریوم به بیشترین حد خود رسید

02:00۰

اتریوم سه رویداد مهم همزمان در دو روز گذشته در شبکه داشت: اولین روز ضد تورمی ، بیشترین میزان سختی استخراج و سوزاندن ۲۰۰،۰۰۰ کوین ETH. همه رویدادها با استقبال گرم بازار روبرو شده اند و در زمان انتشار این مطلب ، اتریوم تقریباً با قیمت ۴۰۰۰ دلار معامله می شود و به بالاترین سطح خود در سال ۲۰۲۱ نزدیک می شود.

سقف تاریخی سختی استخراج

در حالی که هش ریت بیت کوین پس از ممنوعیت استخراج در چین هنوز در حال بازیابی است ، به دلیل اینکه بیشتر هش ریت اتریوم از آمریکای شمالی و اروپا تولید می شود ، از آن مسئله آسیب چندانی ندیده است. در حال حاضر ، هش ریت اتریوم به طور کامل پس از کاهش در ماه آگوست(مرداد) همزمان با سختی به بیشترین میزان رسید.

افزایش سختی استخراج معمولاً از نظر بازار یک علامت مثبت محسوب می شود زیرا فشار فروش ماینرها کمتر خواهد بود ، که حرکت صعودی را برای هر دارایی ساده می کند. سختی استخراج مستقیماً با قدرت استخراج ارتباط دارد و بر این اساس افزایش می یابد.

۲۰۰،۰۰۰ اتریوم سوزانده شد

دو هفته پیش ، اتریوم به ۱۰۰۰۰۰ کوین سوزانده شده، رسید. به دلیل افزایش حجم تراکنش در شبکه ، ۱۰۰،۰۰۰ کوین دیگر نیز سوزانده شد. افزایش نرخ سوزاندن ناشی از کارمزد بالای تراکنشها بود که پس از راه اندازی پروژه های مختلف NFT که سرمایه گذاری زیادی را از مجموعه داران جذب کرد ، افزایش یافت.

نرخ بالای سوزاندن نیز در روند فعلی اتریوم نقش دارد ، که با تغییر ماهیت این رمزارز تقویت می شود زیرا به تدریج به یک دارایی ضدتورمی تبدیل می شود. در ۵ سپتامبر(دیروز) ، اتریوم اولین روز ضدتورمی خود را تجربه کرد که در آن، طی ۲۴ ساعت بیشتر از اتریوم استخراج شده توسط ماینرها، اتریوم سوزانده شد.

واکنش بازار چگونه بوده است؟ 

در زمان انتشار این مطلب ، اتریوم با بیش از ۴ بار آزمایش قیمت ۴۰۰۰ دلار، با قیمت ۳،۹۵۵ دلار معامله می شود. در حال حاضر ، اتریوم نتوانسته است  خود را در بالای منطقه مقاومت ذکر شده تثبیت کند. در ۱ سپتامبر(۱۰شهریور) ، اتریوم شروع به رشد کرد و در نهایت ۲۰ درصد رشد کرد. افزایش قیمت به احتمال زیاد ناشی از عملکرد بازار DeFi و NFT است که باعث جذب سرمایه گذاری بیشتر در شبکه هایی مانند Ethereum ، BSC و Polygon می شود.

 

 

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3184

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.