۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:23
womplay

معرفی سایت Womplay، پلتفرمی رایگان برای بازی کردن و کسب درآمد!

05:00۰

استفاده از فناوری بلاکچین در صنعت بازی های ویدئویی در چند وقت اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. با موفقیت بازی هایی مانند CryptoKitties و Axie Infinity بسیاری از بازی های مبتنی بر بلاکچین شروع به ظاهر شدن کرده اند و روزانه تعداد این بازی ها رو به افزایش می باشد. در این بین یک شرکت آلمانی و پیشگام در زمینه بلاکچین به نام “Spielworks” اخیراً پلتفورم “Womplay” را راه اندازی کرده است. یک پلت فرم از نوع دادن پاداش که هنگام انجام بازی های درون سایت بازیکن می تواند درآمد کسب کند.

wom1

 

Womplay چگونه کار می کند؟

بزرگترین تفاوت این پلتفورم با بازی های دیگر تحت بلاکچین این است که اولا شما نیازی نیست هزینه ای برای شروع به بازی کردن بپردازید و دوما همه بازی هایی که در این سایت می باشند بازی های بلاکچینی نیستند. لذا سایت به شما این آزادی را می دهد که هر کدام از بازی ها را که خواستید انجام دهید و با گذراندن مراحل و فعالیت های روزانه ای که سایت برای شما مشخص کرده است پاداش بگیرید.

پلتفرم Womplay به بازیکنان برای پاداش رمزارز EOS (این ارز در زمان آماده سازی این مقاله در رتبه ۳۰ بازار و قیمت ۶.۰۴ دلار می باشد) را ارائه می دهد که مستقیماً به حساب کیف پول “Wombat” واریز می شود. با این فناوری نوین ، Spielworks نه تنها به افزایش تقاضا برای بازی های بلاکچینی رسیدگی می کند ، بلکه فناوری بلاکچین و رمزارزها را به صنعت بازی های رایانه ای بیرون از این تکنولوژی معرفی می کند که در حال حاضر حدود ۱۲۴ میلیارد دلار ارزش دارد. Spielworks با ارائه این پلتفورم در بازی های معمولی و غیر بلاکچینی ، تجربه بازی برای کسب در آمد (Play To Earn) را گسترش می دهد و طیف وسیعی از بازیکن هایی که هیچ تجربه ای در زمینه بلاکچین ندارند را پوشش می دهد و در عین حال کاربران را به درک و تبدیل شدن به بخشی از جامعه رمزنگاری تشویق می کند.

سیستم پاداش Womplay اکنون برای برخی از بازیهای محبوب کامپیوتر و موبایل از جمله “World Of Tanks” ، “Big Farm” ، “Forge Of Empires” ، “Hero Zero” و غیره و همچنین بازی بلاکچینی “Uplands” در دسترس است.

wom2

 

آدریان کریون (Adrian Krion)، بنیانگذار و مدیر عامل Spielworks ، در بیان مزایای Womplay گفت:

این پلتفرم ، گیمرهای مشتاقی که هرگز در معرض بلاکچین قرار نگرفته اند را با توانایی نگه داشتن ، مدیریت و استفاده کاملاً یکپارچه از کالاها و ارزهای دیجیتالی آشنا خواهد کرد. ادغام بازیهای غیر بلاکچینی در بستر بلاکچین باعث شد که ما بتوانیم مزایای بلاکچین و EOS را به تمام بازیکنان در دنیا معرفی کنیم.

 

کیف پول Wombat و ارز Wombuks

ارز بومی این پلتفورم “Wombucks” می باشد که با انجام  بازی ها و کارهای روزانه می توانید آن را بدست بیاورید. پس از ثبت نام در سایت اولین کاری که باید انجام دهید ساختن اکانت برای کیف پول Wombat میباشد. “Wombat” توسط Spielworks توسعه یافته است ، یک کیف پول رمزپایه قابل اعتماد است که از ارزهای EOS و Telos پشتیبانی می کند. پس از نصب ، این کیف پول بصورت افزونه در مرورگر کروم ایجاد میشود و موجودی شما را به EOS نمایش میدهد. Wombat با بیش از ۲۵۰,۰۰۰ کاربر ثبت شده در جهان ، ایجاد حساب رایگان و سریع و پشتیبان گیری کلید خصوصی خودکار عملکرد قابل قبولی را به کاربران ارائه می دهد. از طریق Womplay این کیف پول به عنوان دروازه ورود به بازی های مبتنی بر بلاکچین عمل می کند که کاربران را قادر می سازد تا بازی های موجود در پلتفورم Womplay را بازی کنند و EOS کسب کنند.

wombat

 

تبدیل Wombuks به EOS

با انجام بازی ها در سایت به مرور شما Wombuks به عنوان پاداش کسب می کنید که بصورت لحظه ای موجودی حساب کاربری شما در سایت نمایش داده می شود. یکی از نکات جالب سایت این است که ارزش موجودی Wombuks شما بصورت دلاری و ارزی EOS نیز نمایش داده می شود تا ببینید تعداد “ومباکسی” که دارید چقدر ارزش دارد. پس از یک دوره ۷ روزه میزان Wombuks وجود در اکانت شما کاملا اتوماتیک در کیف پول Wombat بصورت ارز EOS ریخته می شود. بطورکلی تبدیل Wombuks به EOS کاملا خودکار و توسط کیف پول انجام می شود. پس از این که بعد از یک هفته کیف پول شما شارژ شد شما می توانید مثل تمام کیف پول های نرم افزاری موجود در بازار ، EOS خود را به هر آدرسی که می خواهید انتقال دهید یا در همین کیف نگه دارید و مجداد به بازی بپردازید و برای دوره ۷ روزه جدید Wombuks جمع کنید.

 

فعالیت ها در Womplay

فعالیت هایی که در این سایت به شما پاداش می دهند عبارتند از نصب هر یک از بازیها ، انجام بازیها ، انجام دادن چالشهای سایت و چالش های اختصاصی برای هر بازی و یا دعوت از دوستان و غیره که تنوع خوبی برای کسب درامد از بازی های موجود در این سایت به حساب می آید.

در حال حاضر بازی های موجود در سایت Womplay محدود هستند ولی اخیرا شرکت Speilworks با بلاکچین اتریوم همکاری خود را شروع کرده تا بتواند این بستر را بیش از پیش گسترش دهد و آینده روشنی را برای این سایت رقم بزند. لذا در حال حاضر می توانید با همین بازی های محدود درون سایت سرگرم شوید و ارز EOS بدست بیاورید.

منبع
newsbtc.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3220

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.