۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 14:14

برنامه آلمان برای معرفی سهام صندوق سرمایه گذاری توکن شده

02:00۰

وزارت دارایی فدرال آلمان(Federal Ministry of Finance) یک رایزنی عمومی را با هدف جمع آوری بازخورد در مورد معرفی سهام صندوق های سرمایه گذاری متقابل توکن شده آغاز کرده است. ارسال نظرات تا ۱ اکتبر ۲۰۲۱(۹ مهر) امکان پذیر خواهد بود.

این پیش نویس مقررات اجازه می دهد صندوق های سرمایه گذاری واحد های توکن شده را در بلاک چین صادر کنند.

نویسندگان آن هشدار می دهند که هنگامی که سایر حوزه های اروپایی به توکنیزه روی آورند، صنعت مالی آلمان می تواند در وضعیت نامطلوبی قرار گیرد.

یک توکن نشان دهنده تعداد معینی از سهام صندوق تحت نظارت است. توکن سازی (Tokenization) مزایای زیادی مانند توانایی کاهش منع ورود و کاهش هزینه های اداری مربوط به سرمایه گذاران جدید را ارائه می دهد.

این اقدام برای معرفی صندوق های سرمایه گذاری توکن شده آخرین نشانه ای است که نشان می دهد بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده در غنی ترین کشورهای اتحادیه اروپا از مشروعیت برخوردار شده اند.

قانون جدید آلمان، که از ۲ آگوست(۱۱ مرداد) به اجرا درآمد، به صندوق های موسسه ای اجازه داد تا ۲۰ درصد از کل دارایی های خود را در رمزنگاری سرمایه گذاری کنند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، مدیر داراییهای مرکزی فرانکفورت، Union Investment، اعلام کرد که پس از انجام آزمون آزمایشی در اوایل سال جاری، بیت کوین را به صندوق های مختلف اضافه می کند

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3308

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.