۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:43

تحلیل دوج کوین ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

01:47۰

دوج کوین (DOGE) در ۳۱ اوت(۹ شهریور) از محدوده تقاضای خود که از ۰.۲۶۲ دلار به ۰.۲۸۱ دلار امتداد دارد ، خارج شد و با امید ادامه روند صعودی خود ، ۱۸ درصد رشد کرد ،اما ، در ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) ، صعود آن متوقف شد و یک روز بعد ۳۱ درصد سقوط کرد و کندل روزانه خود را کمی بالاتر بست.

بسته شدن کندل روزانه در ۷ سپتامبر(۱۶ شهریور) زیر مرز پایینی منطقه تقاضا مذکور منجر به آغاز روند نزولی شد. صرف نظر از این موضوع ، DOGE دارای یک منطقه حمایتی است که از ۰.۲۶۲ دلار تا ۰.۲۴۰ دلار متغیر است و احتمالاً از افت قیمت آن جلوگیری کند.

برای اطمینان از تغییر روند به روند گاوی ، باید شاهد بسته شدن یک کندل روزانه در بالای ۰.۲۸۱ دلار باشیم. با بسته شدن چنین کندلی ، دوج کوین در مسیر صعود ۱۸ درصدی به ۰.۳۲۸ دلار قرار می گیرد. در صورت تداوم مومنتوم گاوی ، دوج کوین می تواند با ادامه روند صعودی به محدوده مقاومت ۰.۳۶۷ دلاری افزایش یابد.

از سوی دیگر ، اگر قیمت دوج کوین به زیر سطح حمایت بعدی در ۰.۲۴۰ دلار کاهش یابد ، سناریوی صعودی باطل خواهد شد. چنین کاهشی ، احتمال آغاز روند نزولی را بالاتر می برد.

در چنین حالتی ، DOGE مجددا به سطح حمایت ۰.۲۳۰ دلاری عقب نشینی خواهد کرد و پس از آن ۰.۲۱۳ دلار دنبال می شود. بنابراین ، سرمایه گذاران باید به سطح حمایت ۰.۲۴۰ دلاری توجه کنند زیرا کاهش قیمت به زیر آن ، می تواند روند نزولی ۷ سپتامبر(۱۶ شهریور) را تشدید کند.

 

 

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3325

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.