۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:27

تحلیل لایت کوین ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

02:00۰

لایت کوین(LTC) از ۳۱ آگوست(۹ شهریور)تا ۵ سپتامبر(۱۴ شهریور) تقریباً ۴۰ درصد افزایش یافت و حتی از سطح مقاومت ۲۱۱ دلاری نیز عبور و آن را به یک سطح حمایتی تبدیل کرد. علیرغم اینکه لایت کوین در مسیر رسیدن به ۲۹۴.۲۱ دلار قرار گرفته بود ، اما سقوط غیر قابل پیش بینی روز گذشته تمامی برنامه های گاوها را بهم زد.

 

در نتیجه ، قیمت LTC ، به میزان ۳۰ درصد سقوط کرد و بیشتر سودهای هفته گذشته خود را از دست داد. در حال حاضر ، قیمت لایت کوین بالاتر از سطح حمایت ۱۶۰.۸۶ دلاری معامله می شود که از ۱۲ آگوست(۲۱ مرداد) تقریباً ۵ بار دیگر مورد امتحان قرار گرفته است.

 

بازار فعلا نشانه ی مشخصی از پایان روند اصلاحی ارائه نداده است که بتوانیم از بازابی آن اطمینان حاصل کنیم. از این رو ، بسته به قدم بعدی بزرگ ترین رمزارز بازار، آلت کوین ها نیز از آن پیروی خواهند کرد. با فرض ادامه روند فروش یکجا و ارزان در بازار ، بسته شدن قاطع کندلی روزانه زیر ۱۶۰.۸۶ دلار ، می تواند لایت کوین را به کف پایین تری برساند و از احساسات نزولی بازار حمایت کند.

 

در صورت چنین کاهشی ، فعالان بازار می توانند انتظار کاهش ۱۰ درصدی LTC به  سطح حمایت فوری در ۱۴۵.۴۰ دلار و سپس سطح ۱۳۵.۴۹ دلاری را داشته باشند.

از سوی دیگر ، اگر قیمت لایت کوین بتواند از سد تقاضای ۱۶۰.۸۶ دلاری عبور کند ، با مانع مقاومت ۱۸۸.۹۹ دلاری مواجه خواهد شد. بسته شدن قاطع کندلی روزانه بالای این سطح ، لایت کوین را مجددا در مسیر رسیدن به ۲۱۱ دلار قرار می دهد.

اگر LTC بتواند سطح مقاومتی مذکور را به حمایت خود تبدیل کند ، سناریوی نزولی باطل خواهد شد و به طور بالقوه  قیمت می تواند با رشد ۴۰ درصدی به ۲۹۴.۲۱ دلار برسد.

 

 

 

 

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3382

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.