۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:48

ادوارد اسنودن از سایر کشورها می خواهد که پس از السالوادور، هرچه سریع تر بیت کوین را بپذیرند

01:56۰

ادوارد اسنودن (Edward Snowden)، افشاگر بدنام، در مورد اتخاذ اخیر بیت کوین به عنوان پول قانونی توسط السالوادور اظهار نظر کرده است. او معتقد است که در حال حاضر برای کشورهای دیگر نیز مهم است که بیت کوین را اتخاذ کنند.

ممکن است کسانی که دیر وارد می شوند از تردید خود پشیمان شوند

اسنودن در مورد پست آرون ون وردوم (Aaron van Wirdum)، روزنامه نگار کریپتو، که توانسته بود در ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) هزینه وعده غذایی مک دونالد خود را در سن سالوادور با بیت کوین پرداخت کند، اظهار نظر کرد.

اسنودن در پست خود نوشت که اکنون فشار بر کشورهای رقابت کننده برای شروع خرید بیت کوین وجود دارد. اسنودن خاطر نشان کرد که طراحی بیت کوین باعث استقبال گسترده و تشویق افراد می شود.

او معتقد است کشورهایی که بیت کوین را در اواخر بازی می پذیرند، ممکن است از این کار خود پشیمان شوند.

اسنودن تمایل به خرید بیت کوین داشت

در ماه مارس سال گذشته (اسفند ۹۸)، اسنودن برای اولین بار اعتراف کرد که تمایل به خرید مقداری بیت کوین دارد. آن در زمانی بود که محدودیت ها در سراسر جهان کاهش یافت و ناگهان پنجشنبه سیاه فرا رسید.

پست او در روز جمعه ۱۳ مارس (۲۳ اسفند ۹۸)، یک روز بعد از زمانی که بیت کوین ۵۰ درصد از ارزش خود را در یک روز از دست داد، منتشر شد. در آن روز نه تنها بازار ارزهای دیجیتال ریزش شدیدی داشت، بلکه بازار سهام و دیگر دارایی های سنتی نیز دچار افت شدیدی شدند. نفت خام نیز به زیر صفر رسید.

بسیاری از خریداران بیت کوین در توئیتی اعلام کردند که در حال خرید این رمزارز در دو روزی که قیمت آن از سطح ۸۰۰۰ دلار به زیر ۴۰۰۰ دلار رسید، هستند.

با این حال، بعداً اسنودن بیت کوین را به دلیل عدم حفظ حریم خصوصی مورد انتقاد قرار داد.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3398

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.