۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:07

آنتونی اسکاراموچی : کاردانو و اتریوم به رشد خود ادامه خواهند داد

01:51۰

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، مدیر اجرایی صندوق مدیریت دارایی SkyBridge Capital هنوز معتقد است که بیت کوین ممکن است تا پایان سال به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسد. علاوه بر این، او بر این باور است که رمزارز هایی مانند کاردانو و اتریوم همچنان صعود خواهند کرد.

اسکاراموچی علیرغم سقوط شدید بیت کوین، هنوز به ۱۰۰،۰۰۰ دلار اعتقاد دارد

اسکاراموچی در قسمت اخیر Squawk Box شرکت کرد و به اندرو راس سورکین (Andrew Ross Sorkin)، مجری برنامه، درباره برداشت خود از سقوط گسترده اخیر بیت کوین، که در عرض دو ساعت حدود ۵۵۰۰ دلار کاهش یافت، صحبت کرد.

رئیس این صندوق مدیریت دارایی معتقد است که قیمت بیت کوین در هنگام انتشار اخبار السالوادور به سرعت افزایش یافت. به گفته وی، در آن زمان اهرم زیادی در بازار وجود داشت و در ۴۸ ساعت گذشته، همه اینها از بین رفتند. بنابراین، این رمز ارز شاخص به شدت سقوط کرد.

با این حال، اسکاراموچی مطمئن است که تقاضا برای بیت کوین و اخبار فاندامنتال آن همچنان بهتر می شوند. وی به طور خاص اشاره کرد که تقریباً هر روز اخبار مثبت زیادی در بیت کوین منتشر می شود: کیف پول های جدید، فعالیت بیشتر در شبکه، شانس بالای تأیید ETF آتی بیت کوین توسط SEC و غیره.

با وجود کاهش قیمت حتی تا منطقه ۲۹،۰۰۰ دلار، او هنوز معتقد است که بیت کوین ممکن است تا پایان سال به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسد.

انتظارات مثبت برای اتریوم و کاردانو

اسکاراموچی همچنین اشاره کرد که در حال حاضر، اتفاقات بزرگ بسیاری در فضای رمزارزی در حال رخ دادن است. به طور خاص، تعداد زیادی برنامه غیرمتمرکز در حال راه اندازی است. بنابراین، وی افزود مواردی مانند آلگو، کاردانو و اتریوم همچنان رشد خواهند کرد، زیرا موارد استفاده زیادی برای آنها در حال حاضر و در دراز مدت وجود دارد.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3401

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.