۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:37

آمریکایی ها برای تبدیل بیت کوین به ارز رسمی تمایل دارند

01:28۰

طبق نظرسنجی جدیدی که توسط شرکت افکار عمومی جهانی YouGov منتشر شده است، بیش از یک چهارم آمریکایی ها می خواهند با تبدیل بیت کوین به یک ارز رسمی، راه السالوادور را دنبال کنند.

۱۱ درصد از ۴۹۱۲ بزرگسال آمریکایی مورد بررسی با جدیت از چنین ابتکاری حمایت می کنند در حالی که ۱۶ درصد آنها تا حدی از آن حمایت می کنند.

انتظار می رود که سهم کسانی که طرفدار تبدیل بیت کوین به یک ارز قانونی در ایالات متحده هستند، در بین آمریکایی های هزاره ۲۵ تا ۳۴ ساله (۴۴ درصد)، بسیار بیشتر باشد.

در این میان، تنها ۱۱ درصد از نسل های بعد از جنگ جهانی دوم از بیت کوین پشتیبانی می کنند، در حالی که ۴۳ درصد آنها به شدت با ایده تصویب آن به عنوان یک مناقصه قانونی مخالف بودند.

آمریکایی هایی که بیش از ۸۰,۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند(۲۱ درصد)، تقریباً دو برابر کسانی که کمتر از ۴۰,۰۰۰ دلار درآمد دارند(۱۱ درصد)، از بیت کوین به عنوان یک ارز رسمی پشتیبانی می کنند.

مردان نسبت به زنان بیشتر به پذیرش ارز رمزنگاری بیت کوین تمایل دارند(به ترتیب ۳۳ و ۲۱ درصد).

وقتی صحبت از وابستگی سیاسی به میان می آید ، ۲۹ درصد از دموکرات ها، در مقابل ۲۶ درصد جمهوری خواهان، می خواهند از شرط بندی رمزنگاری شده به سبک السالوادور تقلید کنند.

قانون بسیار بحث برانگیز بیت کوین در آمریکای مرکزی در ۷ سپتامبر(۱۶ سپتامبر) اعمال شد که همزمان با کاهش شدید قیمت بیت کوین بود.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3553

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.