۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:29

رشد دو رقمی پریسرچ، فرانتیر و الگورند در ۲۴ ساعت گذشته

02:00۰

در ۹ سپتامبر(۱۸ شهریور) ، Algorand (ALGO) و Solana (SOL) هر یک به بالاترین سطح خود رسیدند در حالی که بیت کوین در محدوده ۴۶ هزار دلار در نوسان بود.

عملکرد قوی آلتکوین ها اعتبار بیشتری را به این استدلال می دهد که بازار در آلت سیزن قرار دارد ، فازی که معمولاً با افزایش قیمت آلت کوین در زمانی که بیت کوین حرکت محدود دارد مشخص می شود.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیشترین سود در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به  Presearch (PRE) ، Frontier (FRONT) و Algorand (ALGO) بوده است.

Presearch ، یک پروتکل جستجوی غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین است و در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱.۳ درصد افزایش را ثبت کرده است و به نظر می رسد که سرمایه گذاران نسبت به اضافه شدن اخیر این پروژه به عنوان گزینه موتور جستجو در تلفن های Android واکنش مثبت نشان داده اند.

دومین ارز سودآور در نمودار ۲۴ ساعته Frontier است ، یک لایه تجمع Chain Agnostic غیرمتمرکز است که از بلاکچین های مختلفی مانند بایننس اسمارت چین ، اتریوم  و Harmony پشتیبانی می کند.

افزایش قیمت در ۹ سپتامبر(۱۸ شهریور) زمانی اتفاق افتاد که پروژه یک ویدیوی تیزر را در توییتر خود با اشاره به A New Frontier برای پروژه منتشر کرد و یک تصویر از رابط پروتکل Frontier را در تلفن هوشمند ارائه کرد.

Algorand (ALGO) ، یک پروتکل بلاکچین اثبات سهام عمومی است که پس از رسیدن به بالاترین سطح چند ساله در ۲.۴۸ دلار ، بار دیگر در لیست برترین ارز های بازار قرار دارد.

ادامه روند صعودی ALGO در حالی صورت می گیرد که Algorand آماده می شود تا در ۱ اکتبر(۹ مهر) قابلیت های حکومتی خود را گسترش دهد و این پروژه همچنین پس از انتخاب به منظور توسعه زیرساخت های بلاک چین ، از دولت السالوادور رای اعتماد زیادی گرفت.

ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر ۲.۱۴۳ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۱.۱ درصد است.

 

 

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3569

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.