۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:57

کوپرمن :اگر شما بیت کوین را درک نمی کنید ، پیر شده اید

02:33۰

میلیاردر آمریکایی لئون (لی) کوپرمن(Leon (Lee) Cooperman) در حالی که هنوز بر این باور است که بیت کوین چندان منطقی به نظر نمی رسد ، اظهار داشت کسانی که نمی توانند این رمزارز را درک کنند ، ممکن است خیلی پیر باشند.

علاوه بر این ، او همچنین به سرمایه گذاران و دولت آمریکا هشدار داد که هنگام برخورد با این دارایی مراقب باشند.

برای بیت کوین خیلی پیر شده اید؟

رشد چشمگیر قیمت دلاری بیت کوین در چند سال گذشته و تبدیل شدن به دارایی ۱ تریلیون دلاری در اوایل امسال بدون شک توجه بسیاری از سرمایه گذاران برجسته را از خارج محدوده رمزارزها جلب کرده است.

به طور معمول ، آنها به دو گروه تقسیم می شوند – کسانی که شایستگی های BTC را در نظر می گیرند و به آن پول اختصاص می دهند – مانند پل تودور جونز سوم – و کسانی که از انجام این کار خودداری می کنند و از آن انتقاد می کنند – مانند وارن بافت.

به نظر می رسد لی کوپرمن ، سرمایه گذار میلیاردر آمریکایی و رئیس و مدیرعامل Omega Advisors ، یکی از اعضای گروه دوم است. چند سال پیش ، در حالی که بیت کوین در آن زمان به سقف خود در ۲۰۰۰۰ دلار رسید ، استدلال کرد که برای او منطقی نیست.

وی در مصاحبه با CNBC ، بر این موضع خود که بیت کوین چندان منطقی نیست پافشاری کرد. با این حال ، او همچنین خاطرنشان کرد که سن او می تواند عاملی باشد که مانع از درک آن می شود.

اگر بیت کوین را نمی فهمید ، بدان معنی است که شما پیر شده اید. من ۷۸ ساله هستم. من پیر هستم. من آن را درک نمی کنم.

در مورد بیت کوین محتاط باشید

اگرچه کوپرمن اعتراف می کند که دانش وی در مورد رمزارز کافی نیست ، اما به دولت ایالات متحده هشدار داد که مراقب نحوه برخورد خود با آن باشند.

علاوه بر این ، او مطمئن بود که مقامات نباید از السالوادور پیروی کنند تا رسماً BTC را به عنوان یک ارز قانونی بپذیرند. او معتقد است که به نفع دولت آمریکا نیست که بیت کوین را جایگزین دلار آمریکا در نظر بگیرد.

کوپرمن ادعا کرد که او یک مرد کاغذی است که به اقتصاد ایالات متحده اعتقاد دارد. اما برای کسانی که در مورد آینده اقتصادی خود نگران هستند ، او به آنها توصیه کرد که به جای بیت کوین به طلا روی آورند ، زیرا این فلز گرانبها مکان بهتری برای ذخیره ارزش خواهد بود.

شایان ذکر است که قیمت فلز زرد در برابر دلار تا حدودی مشابه ده سال پیش است. در مقابل ، بیت کوین با رشد سالانه ۸،۹۰۰،۰۰۰٪ به دارایی با بهترین عملکرد در یک دهه اخیر تبدیل شد. تنها در مقیاس سالیانه ، BTC از ابتدای سال ۲۰۲۱ شصت درصد افزایش یافته است ، در حالی که طلا بیش از ۵ درصد کاهش یافته است.

 

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3575

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.